2019 Dekorasyon Trendleri

Dekorasyon konusuna ilgi gösteren okuyucularımız için yeni sezonu kapsayacak şekilde 2019 dekorasyon trendleri ile alakalı bazı bilgiler sunacağız. Dekorasyon dediğimiz zaman her sene yenilenen ve kendisini gösteren birçok farklı seçenek söz konusu. Tabi ki değişen dekorasyon trendlerini her zaman olduğu gibi yine ilk sizlere sunuyoruz.

Japon ZEN Stili Dekorasyon Motifleri

Japonlar, her ne olursa olsun dünyanın kalanından farklı ve kendilerine has prensipleri benimseyerek yaşıyorlar. Dolayısı ile ortaya çıkan her ürünün bu anlamda fark yarattığını söyleyebiliriz. ZEN stilini biraz araştırırsanız evlerinizde ne gibi yenilikleri beraberinde getireceğini görebilirsiniz.

2019 Dekorasyon Trendleri

Terrazzo Konsepti

Yeni nesil bir İtalyan konsepti olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Evlerinizde rengarenk bir alan yaratmak ve görsel açıdan da farklılıkları analiz etmek çok önemlidir. Bu konsept, dekorasyon safhalarında beklentilerinizi tamamen karşılayacak. 2019 dekorasyon modası bunu işaret ediyor.

2019 Dekorasyon Trendleri

Somon ve Adaçayı Renkleri

Pastel tonlar olarak da niteleyebiliriz. Ancak günümüz evlerinde farklı renkleri kullanarak muazzam seçenekler elde edebiliriz. 2019 yılında özellikle somon ve adaçayı renklerinin inanılmaz konseptleri muazzam olabilir. Aşağıdaki resimde de bunu net olarak görebilme şansına erişebiliyorsunuz.

2019 Dekorasyon Trendleri

Boho Style

Boho Style, dünya genelinde gençlerin evlerinde özellikle daha çok benimsediği seçeneklerden birisi diyebiliriz sanırım. Buna dair örnekleri de yine internet üzerinde ciddi anlamda araştırmanızı öneririz. 2019 yılında Amerika’dan ülkemize doğru akan bir dekorasyon prensibi olarak da dikkat çekiyor.

2019 Dekorasyon Trendleri

80’ler Konsepti

Tabi ki ülkemizde ki 80’ler değil daha çok bunu 80’s Decoration olarak niteleyebiliriz. Özellikle Amerika’da 80’li yılların dekorasyon prensipleri günümüze kadar çok ciddi bir eğilim içerisine girdi demek yanlış olmaz sanırım. Dolayısı ile 2019 yılının en önemli dekorasyon prensipleri arasında olduğunu da net olarak söyleyebilme şansına sahibiz.

2019 Dekorasyon Trendleri

Tasarım Mobilyalar

Tabi ki en önemli noktalardan birisi de mobilyalar. Evlerinizde bu denli farklılık yaratırken mobilyalarda da tasarım seçenekleri üzerine eğilmeniz gerekiyor. Tasarım derken sıradışı ve her yerde olmayan modeller üzerine eğilim göstereceğiz ki kısa süre içerisinde ortaya ilgi çekici seçenekler çıksın. 2019 yılı evleriniz için her anlamda farklılaşıma gideceğiniz bir yıl olarak kendisini gösterecek.

2019 Dekorasyon Trendleri

Siyah Banyolar

Evlerimizin en önemli noktalarından birisi olan banyolarda 2019 yılında mat siyah rengin her anlamda ön planda olacağını söyleyebiliriz. Tüm objeleri siyah olarak düşünün.

2019 Dekorasyon Trendleri