2019 Ev Dekorasyonu Trendleri

Yeni yıla yaklaşmış olduğumuz şu günlerde sizlere 2019 ev dekorasyonu trendleri ile alakalı olarak güncel konular hakkında bilgiler sunmak istiyoruz. Artık yepyeni bir sene geliyor ve gelecek senenin prensipleri konusunda da yeni yeni seçenekler ön plana çıkmaya başladı.

Sıfırdan bazı seçenekleri ön planda tutmak ve yeniliklere ayak uydurmak isteyen tüm okuyucularımız için şimdi birkaç önemli yeni yıl sırrı vereceğiz.

Ahşap Görünümlü Mutfak Dolapları

Bir zamanların efsane dekorasyon prensiplerinden olan ahşap görünümlü mutfak dolaplarına dair konsept geri dönüyor. Avrupai bir dekorasyon prensini benimsemek istiyorsanız mutfak dolaplarınızda özellikle ahşap görüntüsünü ön planda tutun. Biraz pahalı olacaktır ancak görüntü anlamında muazzamı yakalayacaksınız.

2019 Ev Dekorasyonu Trendleri

Adaçayı Yeşili ve Gri Renk Uyumu

Bir renk konsepti belirlemeniz gerekirse bu konuda da sizlere çok ciddi anlamda önerimiz olacak. Aşırıya kaçmadan ve gözleri yormadan bir dekorasyon ahengi tutturmak isteyebilirsiniz. Adaçayı yeşili ve gri renklerinin uyumu, evlerinizde muazzam bir görüntü elde etmenizi sağlayacak. Tabi ki tonlarda ufak tefek yenilemeler meydana getirilebilir.

2019 Ev Dekorasyonu Trendleri

Modern ve Renkli Koltuk Tasarım Konseptleri

Günümüzde evlerde özellikle tek renk klasik koltuk dönemi bitti. Puffy koltuklar özellikle ciddi anlamda moda hale geldi. Çift renk koltuk konseptlerini benimsemelisiniz. Üstelik görsel anlamda da biraz daha endüstriyel düşünerek farklı tasarımları harmanlayabilirsiniz. Bu her anlamda modern bir görüntü elde etmeniz için yeterli olacak.

2019 Ev Dekorasyonu Trendleri

Retro Dekorasyon Tarzı

Tabi ki tarzınız klasik de olabilir. Geçmişe bağlı kalan ve sanatsal objeleri de seven birisi olabilirsiniz. Retro dekorasyon prensibi, 2019 yılında da klasiği sevenler ve eskiden vazgeçemeyen sanatsal ruhlu bireyler için en ideal seçenek olacak. Evlerinizde yepyeni bir esinti için mutlak surette ön planda tutulmalı.

2019 Ev Dekorasyonu Trendleri

Modern ve Estetik Halı Modelleri

Aslında bir halının evlerinizde neleri değiştirebileceğini yukarıdaki resimden de görebiliyorsunuz. Özellikle modern halılar sizler için ideal olacak. Odalarınızda ki ağırlıklı renk tonlarını dikkate alarak uyumu bozmaksızın modern halılar seçmek çok önemli. Evlerinizde özellikle renk bütünlüğünün sağlanması, halı ve perdeler ile daha mümkün hale gelebiliyor. Dolayısı ile doğru seçim yapın.

2019 Ev Dekorasyonu Trendleri