Ahşap Pencere Uygulamalarında Arbor Teknolojisi

İş yerleri ve evlerin pencerelerinde kullanılmakta olan dekorasyon ölçütlerinde ve yapı inşaat gibi sektörlerdeki türlü türlü teknolojik yeniliklere rağmen yine de alıcıların ahşap modellere karşı ilgisi azalmamaktadır. Hem ahşap kapı hem de ahşap pencere uygulamalarında arbor teknolojisi, doğa bütün ihtiyaçlarımızı karşılar felsefesiyle ve ahşap sever alıcıların ilgisine dayandırılarak ortaya çıkarılmıştır.

Ahşap Pencere Uygulamalarında Kullanılan Arbor Teknolojisi Nedir?

Ahşap pencere uygulamalarında ve ahşap kapı uygulamalarında kullanılan arbor teknolojisi doğal yapı ürünlerinin kullanılmasıyla oluşan bir yöntem olarak açıklanmaktadır. Arbor teknolojisi, alıcıların sağlıkları açısından da bir zarar uğratmadığı ve kullanılan her ürünün doğal yapı ürünü olması nedeniyle oldukça büyük bir sıklıkla tercih edilmekte ve özel bir önem taşımaktadır. Arbor teknolojisiyle uygulanmakta olan ahşap pencere görünümü ev ve diğer ortamlar için de uygun olması dışında bir de kullanıldığı ortama da doğallık ve nostalji özelliği de katmaktadır.Ahşap Pencere Uygulamalarında Arbor Teknolojisi

Ahşap Pencere Uygulamalarında Arbor Teknolojisi Özellikleri Nelerdir?

Arbor teknolojisiyle uygulanan ahşap pencereler; uzun ömürlü, basit kullanımlı, nostaljik, doğal, su geçirmeme, nem tutmama, boşluk kalmama ve dayanıklılık gibi büyük önem taşıyan özellikleri bir arada toplamaktadır. Bütün bu sayılan özelliklerin dışarısında bu ahşap pencereler dekorasyonu tamamlayıcı özelliğe sahip ürünler şeklinde tasarlanmaktadır. Ahşap pencere uygulamalarında arbor teknolojisi kullanılırken boya kalınlığının ve yeterli boyanın ayarlanması durumu da ahşap pencere kenarlarının tasarlanma aşamasındaki başlıca etken olarak bilinmektedir.