Alfemo Bebek Odası Takımı Modelleri 2019

Yeni nesil bebek odaları yapmak amacında olanlar için bugün sizlere Alfemo bebek odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları bilgisi sunacağız. Marka zaten sürekli mobilyanın her alanında en ideal seçenekleri bizlere sunuyor. Bizde elimizden geldiğince sizlere bilgiler sunma yoluna gidiyoruz. Şimdi ürünleri daha yakından inceleme yoluna gideceğiz.

Alfemo Julien Baby Bebek Odası Takımı

Beyaz renk tonları ile ciddi anlamda fark yaratan ve adından söz ettiren bir ürün olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Başlı başına bir takım ve içeriğinde aradığınız her türlü seçeneği bulma imkanınız olacak. Bu harika ötesi takıma 4,969 TL fiyat etiketi ile sahip olabileceksiniz.

Alfemo Bebek Odası Takımı Modelleri 2019

Alfemo Via Baby Bebek Odası Takımı

Beyaz renk ancak mavi esintileri ile birlikte yine sizlere erkek bebekler için en ideal seçenekleri sunuyor. Dolayısı ile yine ön planda tutmanız gereken seçenekler arasında dikkatleri çekiyor. Fiyatı an itibari ile 2,541 TL.

Alfemo Bebek Odası Takımı Modelleri 2019

Alfemo Bony Baby Bebek Odası Takımı

Daha çok erkek bebekler için öyle görünse de bu noktada unisex olarak da kullanılması ideal bebek odası takımlarından birisi olarak dikkatleri çekiyor. Alfemo markasının kalitesi zaten sizlerin de malumu olacağı üzere tartışılmaz. Dolayısı ile bizler, bu noktada sizlere doğrudan ürünleri sunma yoluna gidiyoruz. Resimli örnekler ile fikir edinmenizi sağlıyoruz. Takımın fiyatı ise 4,196 TL.

Alfemo Bebek Odası Takımı Modelleri 2019

Alfemo Pandy Baby Bebek Odası Takımı

Kapak görselimizde olan ve genel itibari ile çocukların ciddi anlamda hayran oldukları panda konsepti ile geliştirilmiş yeni nesil bir bebek odası takımı demek yanlış olmaz. Unisex olarak erkek ya da kız bebekler için farketmeksizin kullanılabilir seçenekler arasında kendisini gösteriyor. Alfemo markasının bu ürünü ciddi anlamda da talep görüyor. Bu harika takıma sadece 4,242 TL indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Alfemo Bebek Odası Takımı Modelleri 2019

Alfemo Alaçatı Baby Bebek Odası Takımı

Listemizin son takımı ve tamamen beyaz renk konsepti ile fark yaratan ürünlerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Bu takımın unisex bir takım olduğunu da net şekilde söyleyebiliriz sanırım. Tabi ki farklılıklar da sunma yoluna gidiyorlar. Takmın an itibari ile fiyatı 4,184 TL olarak biliniyor.

Alfemo Bebek Odası Takımı Modelleri 2019