Alfemo Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Yenilikçi fikirler, modern tasarımlar ile kendisini ön plana çıkaran Alfemo yatak odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları üzerinde duracağız. Sürekli daha yeni markaların ürünlerini sitemizde katalog olarak sizlere sunma yoluna gidiyoruz. Dolayısı ile kalite net şekilde kendisini gösteriyor. Şimdi en yeni ürünleri sizler için daha yakından analiz edeceğiz.

Alfemo Misty Yatak Odası Takımı

Ceviz malzemesinin mükemmel görüntüsü ve kalitesi ile meydana getirilmiş olan en yeni sezon ürünlerinden birisi diyebiliriz. 10,230 TL gibi bir fiyat yüksek dursa da kalitesine bakıldığında son derece ideal bir ürün diyebiliriz.

Alfemo Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Alfemo Arven Yatak Odası Takımı

Beyaz ve krem renk tonlarının birbiri ile mükemmel uyumu ciddi anlamda kaliteli seçenekleri de beraberinde getiriyor. Dolayısı ile bu takımın kalitesi de ciddi anlamda farklılıklar sunuyor. Fiyatı ise 6,793 TL olarak kendisini site üzerinde gösteriyor.

Alfemo Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Alfemo İnfinity Yatak Odası Takımı

Yeni nesil bir seçenek, modern bir örnek ve yatak odası takımı olarak algıyı tamamen farklılaştıracak düzeyde bir ürün. Her geçen gün daha da farklı kalitede örnekler kendisini gösteriyor. Fiyatı ise 7,030 TL olarak kendisini gösteriyor.

Alfemo Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Alfemo Brooklyn Yatak Odası Takımı

Brooklyn, özellikle tasarım aynalı gardırop modeli ile birlikte kendisini ciddi anlamda gösteriyor da diyebiliriz. Görüntü olarak kadınları kendisine hayran bırakan bir diğer seçenek de diyebiliriz sanırım. Fiyat olarak ise 8,487 TL olarak belirlenmiş durumda.

Alfemo Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Alfemo Alaçatı Yatak Odası Takımı

Beyaz renk konsepti ve biraz da İngiliz vari tasarımı ile birlikte ciddi anlamda farklılıkları sizlere sunan yeni nesil bir yatak odası. Alfemo markasının kalitesi ile kendisini net şekilde gösteriyor. Sipariş rakamları da son derece ciddi şekilde fazla. Bu takıma 7,917 TL fiyat ile sahip olabileceksiniz.

Alfemo Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Alfemo Escuda Yatak Odası Takımı

Escuda, özellikle birinci sınıf ceviz modeli ve MDF malzemesi ile birlikte kısa sürede trend takımlardan birisi oldu. Alfemo markasının en pahalı yatak odası takımı olarak da adından söz ettirdiğini söyleyebiliriz. Dolayısı ile Alfemo kalitesini bu ürün ile deneyim etmek mantıklı. Bu takıma 14,995 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Alfemo Yatak Odası Takımı Modelleri 2019