Alfemo Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Web sitemizin her geçen gün yenilenen seçeneklerine bugün Alfemo yemek odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz. Markanın her geçen gün yenilenen ve modernliği ile dikkatleri üzerine çeken ürünlerinden birisi diyebiliriz. Alfemo markasının konsept olarak fark yaratak imkanlarından birisi de denebilir.

Alfemo Metropol Style Yemek Odası Takımı

Yeşil ve kahverengi renk konseptini bizlere tüm ahengi ile sunan harika ötesi bir yemek odası takımı diyebiliriz. Adından kısa sürede ciddi anlamda söz ettirdiğini de söyleyebiliriz. Fiyat olarak ise 5,941 TL olarak dikkat çekiyor.

Alfemo Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Alfemo Escuda Yemek Odası Takımı

Tasarım bir yemek odası takımı olarak dikkatleri çekiyor. Birinci sınıf kalite ve adından söz ettiren yeni nesil bir modernizm. Sandalye tasarımına varana kadar özel bir tasarım ve fiyatı ise 5,806 TL olarak dikkat çekiyor.

Alfemo Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Alfemo Siena Yemek Odası Takımı

Klasiği sevenler ve fazla renk ya da malzeme karmaşasından uzak bir yemek odası takımı arayışı içerisinde olanlar için inanılmaz bir ürün olabilir. Siena yemek odası, an itibari ile mağazalarda sadece 3,379 TL fiyat etiketi ile satılıyor.

Alfemo Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Alfemo Julien Yemek Odası Takımı

Yine farklı, yine renkli ve evlerinizin her noktasında aydınlığı ile adından söz ettirecek olan yeni nesil bir yemek odası takımı. Alfemo markasının bütün modern çizgisini üzerinde barındırdığını da söyleme şansına sahibiz. Takıma sadece 4,024 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Alfemo Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Alfemo Alaçatı Yemek Odası Takımı

Bahar ve yaz aylarının mükemmel konseptini üzerinde barındıran en yeni nesil seçeneklerden birisi. Yemek odası takımları içerisinde de her geçen gün daha farklı bir ürün diyebiliriz sanırım. Fiyat olarak da son derece uygun denebilir. Fiyatı ise sadece ve sadece 4,698 TL diyebiliriz.

Alfemo Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Alfemo Brooklyn Yemek Odası Takımı

Son olarak yine farklı bir tasarım yemek odası takımını sizlere sunarak incelememizin sonuna geldik. Aşağıdaki resminden de görebileceğiniz üzere ciddi anlamda fark yaratan bir ürün listesi olarak karşımıza çıkacak. Bu takımın çok ciddi anlamda fazla sipariş aldığını söyleyelim. Hemen 6,131 TL fiyat etiketi ile sorunsuz şekilde sipariş edebilirsiniz.

Alfemo Yemek Odası Takımı Modelleri 2019