Bej Rengi Salon Dekorasyonu

Bej rengi salon dekorasyonları için en sık kullanılan renklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Rengin sadeliği ve yaydığı sıcaklık; tüm salonlara yakışıyor. Pek çok tonu bulunan bej rengi, hem modern hem de klasik mekânlar için ideal bir renk. Yazımızda sizler için; bej rengi salon dekorasyonu ve bejle uyumlu olabilecek renkleri derledik. Salonlarda sıkça kullanılan bej renginin kombin önerilerini sizler için yazdık.

Hem Sade Hem Canlı

Koltuklarda ve tekstil ürünlerinde sıkça kullanılan bej rengi, hemen her salonda kendine yer buluyor. Odalar hem modern, hem de şık bir görünüm kazanıyor. Salonlarda beyaz ve siyah rengiyle kombine edilerek sıklıkla kullanılıyor. Bej rengini dekorasyon ürünlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi, duvar renginde de kullanabilirsiniz. Koyu bir salonunuz ya da misafir odanız varsa, açık renkler kullanmak istiyor ancak beyazı çok aydınlık buluyorsanız bej tercihinde bulunabilirsiniz. Kiremit ya da mercan renkli bir salonunuz varsa, bej rengini kullanarak dengeleyebilirsiniz.Bej Rengi Salon Dekorasyonu

Dekorasyonda Bejle Uyumlu Renkler

Oda dekorasyonunda da ofis ya da bekleme odası dekorasyonunda da rahatlıkla kullanabileceğini bej rengi; hemen her renkle uyum sağlıyor. Kahverengiyle birleştiği zaman koltuklarda müthiş bir uyum sağlıyor. Turkuaz rengiyle kombin edildiğindeyse odanıza tatlı bir Akdeniz esintisi getiriyor. Son zamanlarda salonlarda mürdüm ve bordo renkli dekorasyon ürünleri de kullanılıyor. Tüm bu renklerle uyumlu tek bir renk akla geliyor: Bej!