Bellona Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Yeni nesil, hareketli, canlı ve bir o kadar da modern seçenekler arayanlara Bellona genç odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları sitemizde. Genç odalarında her geçen gün daha fazla yenilenen ve modernliğe doğru eğilim gösteren seçenekler kendisini gösteriyor. Şimdi markanın yeni sezon kataloğunu elimizden geldiğince sizlere sunma yoluna gidiyoruz.

Bellona Torino Genç Odası Takımı

Renkli, modern ve bir o kadar da göz alıcı. Gençlerin kendilerini huzur dolu hissetmeleri için gerekli olan tüm detaylar düşünülmüş. Tam anlamı ile modern bir konsept örneği de diyebiliriz sanırım. Bu takıma 3,999 TL fiyat etiketi ile sahip olacaksınız.

Bellona Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Bellona Lady Genç Odası Takımı

Genç kızların zaman geçirmekten son derece memnun olacakları yeni nesil bir konsept. Dünya genelinde modern olan çizgiyi üzerinde barındıran bir genç odası takımı. Bellona kalitesi ile de farklı bir boyuta ulaşıyor. Bu takıma sadece 4,595 TL fiyat etiketi ile sahip olun.

Bellona Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Bellona Marta Genç Odası Takımı

Yeni bir konsept ve unisex olarak tasarlanan yeni sezon ürünlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Elimizden geldiğince sitesinden derlediğimiz tüm ürünleri sizlere sunma yoluna gidiyoruz. Bu takıma sadece 4,152 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Bellona Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Bellona Mavenna Genç Odası Takımı

Yine unisex olarak gençler tarafından kullanılabilecek son derece modern bir genç odası takımı. Birinci sınıf malzeme ile uzun yıllar kalitesini ve sağlamlığını koruyacak nitelikte. Bu takıma sadece 4,036 TL fiyat etiketi ile sahip olun.

Bellona Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Bellona Like Genç Odası Takımı

Daha çok küçük yaştaki gençlere hitap eden ve görsel anlamda tatmin edici özelliklere sahip muazzam bir takım. Nevresim takımına varana kadar tam anlamı ile bir dekorasyon seti. Bu harika ötesi genç odası takımına ise 3,820 TL fiyat etiketi ile sahip olabileceğinizi unutmayın.

Bellona Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Bellona Kampüs Genç Odası Takımı

Adından da anlaşılabileceği üzere son derece kanı deli akanlar için ideal bir takım. Gençliği odasında da yansıtmak isteyen herkes için kesinlikle önerebileceğimiz kalitede bir seçenek. Dolayısı ile listemizin son sırasında incelediğimiz bu takımı 3,609 TL fiyat etiketi ile satın alma şansına sahipsiniz.

Bellona Genç Odası Takımı Modelleri 2019