Bellona Oturma Grubu Modelleri 2019

Türkiye’nin lider markalarından birisi olarak dikkat çeken Bellona oturma grubu modelleri 2019 kataloğunu sizler için elimizden geldiğince inceledik. Bellona markası, özellikle son birkaç senelik dilim içerisinde ciddi anlamda fark yaratır hale geldi. Oturma gruplarında yenilikler ciddi anlamda fark yaratıyor.

2019 yılının tüm ürünlerini elimizden geldiğince sizlere birkaç farklı görsel ile sunma yoluna da gideceğiz. Hemen detaylara eğilim gösterelim.

Bellona Ruby Majör Oturma Grubu

Yeni nesil tamamen rahat dolgulu ve ilgi çekici bir ürün olarak dikkat çekiyor. Bellona, özellikle puffy konseptli ürünlere ciddi anlamda eğilim gösterdi. Çift renk konseptli inanılmaz bir takım. Fiyatı ise 3,710 TL olarak resmi internet sitesinde.

Bellona Oturma Grubu Modelleri 2019

Bellona Venosa Lüx Oturma Grubu

Venosa Lüx oturma grubu, tam anlamı ile deriden geliştirilmiş ve dilediğiniz renk opsiyonları ile geliştirilen en ideal seçeneklerden birisi. 5,368 TL fiyat etiketi ile birlikte resmi internet sitesinden satışta. Sipariş ile kapınıza kadar ürünü getirtebilirsiniz.

Bellona Oturma Grubu Modelleri 2019

Bellona Veston Lüx Oturma Grubu

Kalabalıktan uzak ancak renk konsepti olarak da kendisini net şekilde gösteren ürünler arasında yer alıyor. Modern mobilya çizgisinin her geçen gün daha da geniş kitlelerce benimsendiği ortada. Veston Lüx, tam anlamı ile bir komplike ve 4,892 TL fiyat etiketi ile fark yaratıyor.

Bellona Oturma Grubu Modelleri 2019

Bellona Marin Lüx Oturma Grubu

Ekonomik ancak yine de yeni sezon klasik koltuk takımı arayışı içerisinde olanlar için bu ürünü ciddi anlamda öneriyoruz. Yeni sezon katalogları içerisinde ciddi şekilde fark yaratıyor. 3,951 TL fiyat etiketi ile birlikte yeni sezon klasik koltuk sınıfının en ideal seçeneklerinden birisi.

Bellona Oturma Grubu Modelleri 2019

Bellona Nora Majör Oturma Grubu

Yine klasiklerden birisi. Özellikle çeyiz seti arayışı içerisinde olan tüm çiftlerin en çok ilgisini çekebilecek ürünler arasında başlıcalardan birisi. 4,794 TL fiyat etiketi ile birlikte ciddi anlamda ön plana çıkacak diyebiliriz sanırım. Resmini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bellona Oturma Grubu Modelleri 2019

Bellona Line Lüx Oturma Grubu

Tam anlamı ile renkli ve bir o kadar da modern bir oturma grubu olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Çift renk konsepti ile ciddi şekilde kendisini net olarak gösteriyor. Fiyat olarak ise 4,622 TL olarak kendisini gösteriyor.

Bellona Oturma Grubu Modelleri 2019