Çetmen Mobilya Yatak Modelleri 2019

Rahatlığı arayanlara ve sağlıklı uyku deneyimi isteyenlere bugün Çetmen mobilya yatak modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları sizin için incelendi. Uyku kalitesi açısından düşündüğümüzde özellikle yatakların kalitesi son derece büyük önem arz eder. Bu nedenle seçimleriniz yine önemlidir. Şimdi sizlere Çetmen markasının en ideal yataklarını inceleme yoluna gideceğiz.

Çetmen Juliska Yatak

Visko elastik maddeden üretilmiş olan ve markanın en ilgi çekici yataklarından birisi. Her geçen gün daha fazla kişi tarafından ilgi görüyor. Yatağın fiyatı an itibari 1,345 TL.

Çetmen Mobilya Yatak Modelleri 2019

Çetmen Colleen Yatak

Birinci sınıf pamuk dolgusu ile birlikte vücudunuzu tamamen saran ve görsel olarak da kalitesini her şekilde gösteren, bilimsel ortamda üretilmiş yatak modellerinden birisi. 1,252 TL fiyat etiketi ile birlikte son derece ideal seçenekler arasında yer alıyor.

Çetmen Mobilya Yatak Modelleri 2019

Çetmen Leavy Yatak

Gri renk tasarımı ile farkını ortaya koyan ürünlerden birisi. Konforu ve vücudu tam saran yapısı ile birlikte Türkiye genelinde üretilmiş olan en kaliteli yatak modellerinden birisi olarak dikkat çekiyor. İndirimli olarak satılan bu yatak modelinin şuan ki fiyatı 1,105 TL.

Çetmen Mobilya Yatak Modelleri 2019

Çetmen Lantos Yatak

Yine fark yaratan kalitesi ile adından söz ettiren ürünlerden birisi olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Multi Spring Yay teknolojisi ile üretilmiş inanılmaz rahat yatak modellerinden birisi olduğunu da net şekilde söyleyebiliriz. Bu harika takımın indirimli olarak satıldığı 780 TL olduğu internet sitesinde bizlere sunuluyor.

Çetmen Mobilya Yatak Modelleri 2019

Çetmen Coziness Yatak

Bonel yay teknolojisi zaman içerisinde ciddi anlamda fark yaratan seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Öyle ki bizde ülkemizde elimizden geldiğince farklı örnekleri sizlere sunuyoruz. Rahatlığı ve kalitesi her şekilde kendisini gösteriyor. Çetmen markası bu anlamda da en ideal seçeneklerden birisi diyebiliriz. Fiyat olarak ise 516 TL gibi cüzi bir rakam belirlenmiş.

Çetmen Mobilya Yatak Modelleri 2019

Çetmen Gabor Yatak

Listemizde ki son yatak modelimizin adı ise Gabor olarak dikkatleri çekiyor. 5 bölge paket yay sistemi, vücudunuzu 5 ayrı noktadan kavrıyor ve en iyi şekilde yatak deneyimini sizlere sunuyor. Dolayısı ile Türkiye genelinde ender görülen kalitede ki yataklardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor. 1,082 TL fiyat etiketi ile sizlere sunuluyor.

Çetmen Mobilya Yatak Modelleri 2019