Dar Balkon Dekorasyonu

Şehirde yaşayanların tek nefes aldıkları ortam balkonlardır. Balkonların dekorasyonu için özel fikirlerle dizayn etmeniz daha kolay olacaktır. Büyük balkonlar için dekorasyon çeşitleri daha fazla iken, küçük balkonlar için dekorasyon tarzları daha pratiktir. Küçük eşyalarla dar balkonların dekorasyonu daha özel olmaktadır. Dar balkon dekorasyonu düşüncelerinizi hayallerinizle yoğurup dekore edebilirsiniz.

Dar Balkonların Genişlemesi

Her ne kadar dar bir balkona sahip olsanız bile, ilginç ve doğru fikirlerle dar balkonların genişlemesi daha kolay olmaktadır. Dar balkonlarda kullanılan masa ve sandalyeler daha küçük olmalıdır. Küçük olması kullanışsız olması anlamına gelmez. Dar balkonların her köşesi başka ayrıntılar için kolaylıkla kullanılmalıdır. Farklı fikirlerin sentezlendiği balkon dekorasyonları için değişik mobilya kullanımları gerekir.Dar Balkon Dekorasyonu

Balkonlarda Hayat Var

Yoğun iş temposundan kurtulup evinizde dinlemeye geçtiğinizde bu özel zaman dilimini balkonunuzda geçirebilirsiniz. Dar olması sizi bu anlamda soğutmasın. Dar balkonlarda dekorasyonu kendi zevkinize göre uygulayabilirsiniz. Değişik önerileri kullanarak küçük bir oturma grubu alabilir ve balkonun tamamını cam ile kaplatabilirsiniz. Renk seçimini de balkonun ışık alma derecesine göre ayarlanması gerekir. Konforlu oturma guruplarını seçerken mutlaka ölçüp o şekilde almanız gereklidir. Sıcak bir çay ve kitap ikilisini yaşatmanın en doğal hali küçük balkonlardır. Zarif ve şık mobilyalarla balkonunuzda çalışma alanı dahi oluşturabilirsiniz. Kullandığınız aksesuarlarda balkonun büyüklüğüne göre sınırlı olmalı ve renk uyumu olmalıdır.