Doğtaş Sehpa Modelleri 2019

Türkiye genelinde evlerin yeni nesil tasarım aksesuarlarından birisi olarak görülen Doğtaş sehpa modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları sizlerle birlikte. Sehpalar, özellikle kısa bir zaman dilimi içerisinde ciddi anlamda fark yaratır hale geldi. Bazı büyük markalar, bu anlamda tasarımlara daha fazla eğiliyor. Şimdi markanın en yeni ürünlerini sizlere sunacağız.

Doğtaş Ravenna Zigon Sehpa Takımı

Birçok farklı parçası ile adından ciddi anlamda söz ettiren ürünlerden birisi. Orta sehpa tasarımında çekmeceli yeni nesil bir seçenek. Bununla birlikte birçok farklı konsepti sayesinde evlerinizin tüm ihtiyaçları karşılanır. 4,364 TL fiyat etiketi ile fark yaratıyor.

Doğtaş Sehpa Modelleri 2019

Doğtaş Mayer Orta Sehpa

Markanın yeni sezonda kullandığı beyaz renk konseptli ürünlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Her geçen gün büyüyen bu sektör içerisinde göz alıcı ve çok uygun fiyatlı bir seçenek. Bu sehpa modeline 4,078 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Doğtaş Sehpa Modelleri 2019

Doğtaş Siento Orta Sehpa

Yeni nesil bir seçenek olarak dikkat çeken ürünlerden. Beyaz ve kahverengi renk tonu ile adından ciddi anlamda söz ettiriyor diyebiliriz. Takımın kalitesi ile fiyatı da ciddi anlamda fark yaratıyor. Bu sehpaya 809 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Doğtaş Sehpa Modelleri 2019

Doğtaş Cube Orta Sehpa

Tam anlamı ile yeni nesil ve tasarım bir sehpa modeli olarak dikkatleri çekiyor. Birinci sınıf MDF malzemeden geliştirilmiş göz alıcı bir seçenek diyebiliriz. Bu mükemmel takıma 770 TL fiyat etiketi ile sahip olabileceğinizi unutmayın.

Doğtaş Sehpa Modelleri 2019

Doğtaş Oslo Zigon Sehpa

Zigon tasarımları içerisinde yeni sezonun en iddialı ve en kaliteli seçeneklerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Mükemmel ötesi bir takım ve göz alıcılık hat safhada. Doğtaş markasının en iddialı ürünlerinden birisi de denebilir. Bu sehpa takımını 996 TL fiyat etiketi ile satın alabilirsiniz.

Doğtaş Sehpa Modelleri 2019

Doğtaş Troy Zigon Sehpa

Üç kademeli sehpalar içerisinde evleriniz için her anlamda farkını ortaya koyacak modernizme sahip ürünler arasında. Kalitesi zaten Doğtaş markası olduğundan dolayı kesinlikle tartışılmaz. Dolayısı ile web sitemizde bu tip ürünlerin kalitesi her şekilde kendisini gösteriyor. Bu takıma sadece 1,029 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz. İndirimli fiyatlar kaçmaz.

Doğtaş Sehpa Modelleri 2019