Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2019

Salon ya da oturma odalarınız için her anlamda fark yaratacak seçeneklerden birisi olan Doğtaş TV ünitesi modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları sizlerle. Sitemizde birkaç gün önce daha çok bu markanın yeni sezon ürünlerine eğilim göstereceğimizi söylemiştik. Şimdi daha farklı bir renk kategorisini analiz edeceğiz. Merak ettiklerinizi yorum alanlarımızdan bizlere iletin.

Doğtaş Clara TV Ünitesi

Birinci sınıf MDF kalitesi ile üretilmiş olan ve evlerinizde ciddi anlamda modern bir görünüm elde etmenize yardımcı olarak TV ünitesi. Yeni sezon ürünlerinin ilki ve en görseli. 1,796 TL fiyat etiketi ile sizlerle.

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2019

Doğtaş Piane TV Ünitesi

Modern konsept açısından her şekilde fark yaratan yeni nesil TV ünitesi olarak dikkatleri çekiyor. Görselliği aşağıdaki görselde de kendisini net olarak gösterecek. Satış fiyatı ise 1,679 TL olarak dikkat çekiyor.

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2019

Doğtaş Mayer TV Ünitesi

Küçük konsepti ile daha sade ve daha modern bir TV ünitesi isteyenler için son derece kaliteli bir seçenek diyebiliriz sanırım. 1,116 TL indirimli fiyatı sayesinde kolayca satın alabilirsiniz.

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2019

Doğtaş Riena TV Ünitesi

Eski konsept ve klasiği sevenler için son derece kaliteli ve ideal bir örnek diyebiliriz sanırım. Fiyat anlamında da indirimli olarak dikkat çekiyor. 1,422 TL fiyat etiketi ile satın alabiliyorsunuz.

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2019

Doğtaş Palermo Pera TV Ünitesi

Yine her anlamda görselliği bizlere sunan ve sınır ötesi bir tasarım olarak da niteleyebileceğimiz yeni sezon ürünleri arasında fark yaratıyor. Palermo Pera TV ünitesi, 1,607 TL fiyat etiketi ile sizlere sunuluyor.

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2019

Doğtaş Ravenna TV Ünitesi

Birinci sınıf ağaç görüntüsü ve MDF malzemesi ile birlikte evlerinizde birinci sınıf bir TV ünitesi arıyorsanız tam size göre bir ürün demek yanlış olmaz sanıyorum. İndirimli fiyat sürecinde olan Doğtaş markası, bu harika ürünü sizlere 1,761 TL fiyat etiketi ile sunuyor diyebiliriz.

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2019

Doğtaş Retro TV Ünitesi

Mobilya tasarımı sanatının el bulmuş ve ürün olarak bizlere sunulmuş seçeneklerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Retro, bu anlamda ciddi anlamda sınırları aşıyor da demek sanıyorum ki yanlış olmaz. İndirimli olarak bu ürüne 1,931 TL fiyat ile sahip olabilme şansına erişeceksiniz.

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2019