Doğtaş Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Tasarım olarak şahane, konfor olarak muazzam diyebileceğimiz Doğtaş yatak odası takımı modelleri 2019 kataloğunu inceleyeceğiz. Doğtaş markasının ürünlerini web sitemizde ilk defa inceleme yoluna gidiyoruz. Ürünler 2019, fiyatlar 2018 sloganı ile birlikte şuan ülkenin en fark yaratan markası. Lafı daha fazla uzatmadan tüm yeni modelleri inceleme yoluna gideceğiz.

Doğtaş Casablanca Yatak Odası Takımı

Yeni sezon kataloğunun İngiliz konseptli ilk yeni nesil yatak odası takımı. Casablanca, ismi ile olduğu kadar tasarımı ile de fark yaratıyor diyebiliriz sanırım. 21,123 TL fiyat etiketi ile birlikte bu takıma sahip olabiliyorsunuz.

Doğtaş Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Doğtaş Clara Yatak Odası Takımı

Tamamen birinci sınıf ağaç malzemesinin görüntüsünü üzerinde barındıran harika bir yatak odası. Geniş sevenler ve her anlamda kaliteyi arzulayanlar için birebir takım diyebiliriz. 8,405 TL fiyat etiketi ile ürüne sahip olabiliyorsunuz.

Doğtaş Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Doğtaş Piante Yatak Odası Takımı

Yeşil rengin odalarda yarattığı eşsiz ahengi arayanlar için bu ürün harika ötesi seçenekleri sizlere sunuyor. Markanın en çok iddialı olduğu yatak odası takımlarından birisi olarak da ön planda diyebiliriz. Takım olarak bu ürüne 10,433 TL fiyat etiketi ile sahip olabilme şansına sahipsiniz.

Doğtaş Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Doğtaş Loft Yatak Odası Takımı

Daha spor, genç odası vari bir yatak odası takımı arayanlar için markanın yenilikçi ürünlerinden birisi olduğunu net olarak söyleyelim. Uygun fiyatı ile de ayrıca dikkatleri çekiyor. 5,525 TL fiyat etiketi ile bu harika yatak odası takımına sahip olacaksınız.

Doğtaş Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Doğtaş Ravenna Yatak Odası Takımı

Klasik seçenekleri seven ve bununla birlikte kaliteli malzemeye daha uygun fiyat ile erişmek isteyenlere harika bir seçenek. Yeni sezon kataloğu için en ideal ürünlerden birisi diyebiliriz. Sadece 6,071 TL fiyat etiketi ile bu ürünü sipariş etme şansına sahip olacaksınız.

Doğtaş Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Doğtaş Norway Yatak Odası Takımı

Adı Norveç kalitesi de yine aynı şekilde bunu net olarak yansıtan yatak odası takımlarından birisidir. Norway, Avrupalı bir mobilya tasarımcısının ortaya çıkardığı modern ve göz alıcı bir yatak odası takımı diyebiliriz. Dolayısı ile bu ürünü net olarak 7,431 TL fiyat etiketi ile satın alabilme şansına da sahip olabileceksiniz.

Doğtaş Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

 

Tüm Doğtaş Yatak Odası Modelleri için tıklayın.