Dünyanın En Ünlü Dekorasyon Uzmanları

Türkiye genelinde çok ciddi anlamda fark yaratan seçeneklerden birisi olan dünyanın en ünlü dekorasyon uzmanları hakkında bilgiler sunacağız. Günümüzde dekorasyon seçeneklerinin çok ciddi anlamda fark yarattığını net olarak söyleyebiliriz. İç mimarlar, özellikle zaman içerisinde kendi tarzları ile ön plana çıkıyor.

Bizde düşündük ve sizler için dünya genelinde en popüler dekorasyon uzmanlarını sizler için tanıtmak istedik. Hemen başlayarak fikir edinelim.

Bunny Williams

Sade ve bir o kadar da modern prensipleri benimseyerek dekorasyon yapan en ünlü iç mimarlardan birisi diyebiliriz. Mobilyaların estetik ile buluşması ve görsel olarak da fark yarattığı noktalar ciddi şekilde fark yaratıyor. İngiliz görüntüsü daha fazla ön planda.

Dünyanın En Ünlü Dekorasyon Uzmanları

Robert A. M. Stern

Yoğun bir ev tasarımını daha fazla ön planda tutan bir markadan bahsediyoruz. Tabi ki görsel anlamda da sizlere yoğunluk ile birlikte modern bir yaşam alanı sunuyor. Feng Shui felsefesinden etkilenen de bir iç mimar olduğunu net olarak söyleyebilme şansına sahip olabilmekteyiz.

Dünyanın En Ünlü Dekorasyon Uzmanları

Richard Meier

Yoğunluktan tamamen uzak, beyaz ve tonlarının verdiği eşsiz huzuru kendi içerisinde kabul etmiş olan harika bir dekorasyon prensibi. Özellikle manzaralı dairelerin insan hayatına yaptığı olumlu etkileri savunan bir iç mimar diyebiliriz. Meier, ünlü isimlerin de fazlası ile tercih ettiği bir dekorasyon uzmanı diyebiliriz.

Dünyanın En Ünlü Dekorasyon Uzmanları

Peter Marino

Endüstriyel dekorasyon prensiplerini benimsemiş yeni nesil bir marka olarak nitelendirebiliriz. Louis Voitton markasının tüm mağazalarının dekorasyonunu yapan ünlü iç mimar, evlerde özellikle uzay çağını yansıtmayı fazlası ile başarıyor. Nitekim her geçen gün fark yaratan ve göz alıcı çizgileri ile birlikte farklılaşımın en önemli ismi.

Dünyanın En Ünlü Dekorasyon Uzmanları

Hugh Newell Jacobsen

İngiliz dekorasyon mimarisinin en önemli temsilcilerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz sanırım. ABD’li iç mimar, özellikle ünlü isimlerin de fazlası ile tercih ettiği dekoratörlerin başında geliyor. Bizde elimizden geldiğince birkaç çalışmasını sizler için görsel üzerinde topladık. Yine beyaz rengin ve krem tonlarının büyüsünü fazlası ile benimsiyor ve bu aşamada aşağıdaki resimde tüm çalışmalarını net olarak görebilme şansına sahip olacaksınız.

Dünyanın En Ünlü Dekorasyon Uzmanları