En Şık Salon Salomanje Dekorasyonu

Evinizin şıklığı ile rahat edebileceğiniz ortamlar yaratabilmeniz için farklı tasarımlara imkân tanıyan en şık salon salomanje dekorasyonu ile siz de bir adım önde olabilirsiniz. Bu tür tasarımlar büyük alanlar gerektirir. Geniş alanlarda gösterişli ve ferah tasarımlara imza atabilirsiniz.

Salon Salomanje İle Dekorasyon Güzelliği

Mutfak ve salonun bir alanda olduğu, hatta bazı evlerde mimari yapı kaynaklı yemek bölmelerinin salon içerisinde bir odadan oluşturulması ve birkaç basamak ile yukarıda konumlandırılmasıyla harika bir yemek alanı oluşturabilirsiniz. Salon salomanje evlerde farklı bir hava söz konusudur. Daha gösterişli ve clas bir yapısı vardır. Eşyalarınızı sığdırmakta hiç zorlanmazsınız. Fakat önemli olan çok eşya değil doğru ve yerinde eşya kullanımıdır.En Şık Salon Salomanje Dekorasyonu

Dekorasyonda Püf Noktalar

Salon salomanje evlerde salonun mutfak ile bütün oluşturması sebebi ile salona ya da mutfağa alacağınız her eşya düşünülerek alınmalıdır. İki kısma da uymalı tezatlık yaratmamalıdır. Ortak renkler belirlemeli ana renginiz mutlaka olmalıdır. Gri, kahverengi, kırmızı, beyaz gibi renkler birçok renkle uyum sağlar. Mutfak dolaplarınızın rengi de size önderlik edebilir. Kabataslak oluşturacağınız ön fikir ile daha rahat dekorasyon yapabilirsiniz. Notlar almalı eksiklerinizi bu şekilde düzen içerisinde sağlamalısınız. Çiçekler ve çerçeveler dekorasyonda olmazsa olmaz parçalardan mümkün olduğunca bitkileri ve farklı tarzdaki çerçeveleri kullanabilirsiniz. Ana tablo ya da resim renkli etrafına konumlandıracağınız çerçeveler siyah beyaz olarak düşünülebilir.