Enza Home Oturma Grubu Modelleri 2019

Evlerinizde yeni ve bir o kadar da modern esintiler yaratabilmek amacı içerisinde iseniz Enza Home oturma grubu modelleri 2019 örneklerini inceleyeceğiz. Marka her geçen gün daha farklı seçenekler üzerinde daha etkin seçenekleri de sizlere sunuyor. Enza Home, artık modern mobilyalar için yeni bir sınıf.

2019 oturma grubu örnekleri ile alakalı sitemiz içerisinde daha yeni örnekleri inceleyebileceksiniz. Şimdi en yeni modellere yakından bakalım.

Enza Home Nuvo Oturma Grubu

Markanın iki renk konsepti ile geliştirdiği son derece konforlu bir ürün olduğunu diyebiliriz. Dolgu pamuk bir koltuk takımı olduğundan dolayı sınıfında en iyi ürünler arasında. Yeni sezon kataloğunda an itibari ile 2,821 TL fiyat etiketi ile sizlere sunulmaktadır.

Enza Home Oturma Grubu Modelleri 2019

Enza Home Jasmine Oturma Grubu

Jasmine, biraz daha klasik ve renk anlamında sizlerin taleplerine en uygun şekilde geliştirilebilen ürünlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Malzeme kalitesi olarak MDF ayaklar kullanılmış olmak ile birlikte uzun süreli kullanım imkanı sayesinde de fark yaratıyor. 3,660 TL fiyat etiketi ile satışta.

Enza Home Oturma Grubu Modelleri 2019

Enza Home Born Oturma Grubu

Kadınların hayran olduğu mor ve bordo renk konsepti ile geliştirilmiş olan çok yönlü modern bir oturma grubu modeli olduğunu söyleyebiliriz. DNS sünger sistemi sayesinde rahatlığı sizlere sunuyor. 4,567 TL fiyat etiketi ile sizler ile buluşuyor.

Enza Home Oturma Grubu Modelleri 2019

Enza Home Simena Oturma Grubu

Minimalist koltuk tasarımlarını seven tüm ev sahipleri için en ideal ürünlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Enza Home markasının 4,571 TL fiyat bandında satılan takım olarak hazırlanmış yeni sezon oturma grubu diyebiliriz.

Enza Home Oturma Grubu Modelleri 2019

Enza Home Luce Oturma Grubu

Retro desenleri sevenlere ve evlerinde en yeni seçenekleri değerlendirmek isteyenlere inanılmaz bir seçenek diyebiliriz. Luce model oturma grubu, aynı zamanda renk anlamında da opsiyonel. 4,882 TL fiyat etiketi ile resmi internet sitesinde satışa sunulmuş durumda.

Enza Home Oturma Grubu Modelleri 2019

Enza Home Rattan Oturma Grubu

İngiliz vari mobilya konseptlerini beğeniyorsanız bu oturma grubu tam size göre. Beyaz ve krem tonları ağırlıklı ve çizgisi ile sizleri kendisine hayran bırakacak bir tasarım ürünü. Yeni sezon kataloğu içerisinde de 5,468 TL fiyat etiketi ile siz değerli müşterileri ile buluşuyor.

Enza Home Oturma Grubu Modelleri 2019