Evde Yeşil Mobilya Dekorasyonu

Son zamanlarda evlerde ve farklı mekanlarda en çok kullanılan dekorasyon renkleri olarak yeşil rengi tercih ediliyor. Evde yeşil mobilya dekorasyonu genel amacı şehir yaşantısının olumsuz ve zor yönlerinden bir çeşit kaçış yolu olarak güzel bir alternatif oluyor. Yeşil huzuru ve doğayı temsil etmesi sebebi ile dinlendirici ve yatıştırıcı etkisi olduğuna inanılıyor. Yeşil renkli dekorasyon birçok uzman tarafından da tavsiye edilmektedir. Yeşil renk kullanılarak oluşturulan dekorasyonda mobilyayı aksesuarlar ile derleyerek daha şık tasarımlar elde edebilirsiniz.

Yeşil Salon Takımı Dekorasyonu

Yeşil renk denilince ilk olarak akla gelen doğa oluyor. Doğada onlarda tonda yeşil renk bulunuyor, coşku yaşam ve ferahlığı temsil eden bu renk ile birlikte salonlarınızda sakin ve huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz. Yeşil renk olarak sunulan dekorasyon fikirleri için birbirinden farklı örnekler mevcut durumda. Yeşilin birbirinden ilginç tonları ile birlikte mavi rengini bir araya getirerek daha hoş ve sakin bir atmosfer yaratabilirsiniz.Evde Yeşil Mobilya Dekorasyonu

Ahşap Ve Yeşilin Uyumu

Yeşil ve kahverengi en uyumlu renk çeşitleri arasında yer aldığını söylemek mümkün. Birbirine en çok uyan renk seçenekleri ile oluşturulan dekorasyon göze hitap edecek ve çok şık duracaktır. Ahşap ile klasik bir stil olan takımlar yeşilin farklı tonları ile son derece dengeli bir stil yaratabilir. Ayrıca bu dekoru perde, halı, kırlent gibi aksesuarlarla daha da tarz bir hale sokabilirsiniz.