Evidea Mutfak Masası Takımları 2019

Mutfaklarınızda yenilikçi bir görünüm oluşturmak istiyor iseniz Evidea mutfak masası takımları 2019 kataloğu üzerinden birkaç örnek inceleyeceğiz. Evidea markasının da kısa bir zaman dilimi içerisinde bu denli büyümesi gerçek anlamda dikkat çeken bir detay diyebiliriz.

Evidea markasının ürünlerinin kısa zaman içerisinde bu denli yaygınlaşması da çok dikkat çekici bir seçenek. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan mutfak masası takımı modellerini daha yakından inceleyelim.

Evidea House Line Okyanus Mutfak Masası Takımı

Evidea markasının İngiliz konsepti ile geliştirilmiş olan en kaliteli seçeneklerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz sanırım. Tamamen beyaz konsepti ile resmi internet sitesinden demonte olarak kapınıza geliyor. Fiyatı ise sadece 499,00 TL olarak dikkat çekiyor.

Evidea Mutfak Masası Takımları 2019

Evidea Kristal Mutfak Masası Takımı

Yine konsept ancak görüntü anlamında sanıldığı kadar karmaşık bir model değil. Son derece sade ve mutfaklarınızda yemek yediğiniz esnada sizlere son derece ideal seçenekler sunabilen bir ürün. Evidea resmi sitesinde satış fiyatı ise sadece 699,00 TL fiyat etiketi ile.

Evidea Mutfak Masası Takımları 2019

Evidea Sigma Woods Mutfak Masası Takımı

Farklı bir konsept belirleme gibi bir amacınız var ise bu masa takımı sizler için büyüleyici özelliklerden birisi olacak. Piknik alanlarında ki özel piknik masaları konseptinde yeni nesil bir seçenek. Sigma Woods yemek masası takımına 1,099 TL fiyat etiketi ile sahip olma şansına sahip olabileceksiniz.

Evidea Mutfak Masası Takımları 2019

Evidea House Line LG-11 Mutfak Masası Takımı

Farklı renk konseptolerine sahip yemek masası takımları da ciddi anlamda fark yaratan seçenekler ön plana çıkıyor diyebiliriz sanırım. Bu ürün, farklı sandalye rengi konsepti nedeni ile sıklık ile tercih ediliyor. 1,119 TL fiyat etiketi ile resmi internet sitesi üzerinden sipariş edebiliyorsunuz. Çok tercih edilen bir ürün olduğunu da net olarak söyleyebiliriz.

Evidea Mutfak Masası Takımları 2019

Evidea Remaks Okyanus Mutfak Masası Takımı

Remaks yemek masası takımı çok daha ciddi anlamda fark yaratan imkanlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Diğer ürünlere nazaran tıpkı Sigma Woods modelinde olduğu gibi daha da fark yaratan bir seçenek. Resminden de görebileceğiniz üzere mutfaklarınızda farklı bir hava yaratmak isteyenler için daha da ideal bir örnek.

Evidea Mutfak Masası Takımları 2019