Evidea Perde Modelleri 2019

İnternet ortamında yeni nesil dekorasyon seçeneklerinden birisi olan Evidea perde modelleri 2019 seçeneklerini sizlere özel olarak sunacağız. Evidea, günümüzde internetten dekorasyon alışverişi konusunda en çok güvenilen markalardan birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Bizde sitemizde en yeni seçenekleri elimizden geldiğince sizlere sunuyoruz. Şimdi sizlere resmi internet sitesinde de bulunan birkaç yeni modeli sunacağız.

Evidea YNP900 Fon Perde Modeli (140×270 CM)

Petrol mavisi renk tonlarında hazırlanmış olan ve muazzam görüntüsü ile evlerinizde farklı bir hava yaratacak olan görsel modellerden birisi. Yumuşak dokulu ve yüksek kalite kumaştan üretildi. Metresi 49,99 TL fiyat etiketi ile satılmakta.

Evidea Perde Modelleri 2019

Kozzy Home RFE417 Tek Kanat Fon Perde Modeli (140×270 CM)

Gri renk tonunu sevenlere ve tek kanat olmak sureti ile iki ayrı renk kullanmak isteyenlere güzel bir ürün seçeneği olduğunu söyleyebiliriz. Keten ve süetimsi dokuya sahip birinci kalite bir kumaştan üretiliyor. Metre fiyatı ise 79,99 TL fiyat etiketi ile resmi internet sitesinde satışta.

Evidea Perde Modelleri 2019

Kozzy Home RFE145 Saten Baskılı Tek Kanat Fon Perde Modeli (135×270 CM)

Baskılı perde modellerinin kısa zaman içerisinde olmazsa olmazlardan birisi olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Fon perdelerde yenilikler ciddi anlamda fark yaratıyor. Baskılı olması ve birinci sınıf kumaşı her şekilde fark yaratıyor. İnternet sitesinde metre hesabı 69,99 TL fiyat etiketi ile satışta.

Evidea Perde Modelleri 2019

Evidea YNP902 Fon Perde Modeli (140×270 CM)

Farklı bir renk arayanlara ve evlerinde canlı bir seçenek görmek isteyenlere inanılmaz uyumlu bir birinci sınıf perde modeli diyebiliriz. Yumuşak dokusu ve yıkanabilir yüzeyi ile de ciddi anlamda fark yaratıyor. İnternet sitesinde metre boyutu olarak da 49,99 TL olarak dikkat çekiyor.

Evidea Perde Modelleri 2019

Platin İthal Stor Perde Modeli (100×200 CM)

Stor perdelerin günümüzde her evin olmazsa olmazlarından birisi olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Antrasit tarzında endüstriyel renkleri sevenlere bu tarz modellerin ciddi anlamda fark yarattığını net şekilde söyleyebiliriz. %100 PES kumaştan geliştirilmiş olan dayanıklı ve bir o kadar da sağlam. Metre fiyatı ise resmi internet sitesinde 69,99 TL fiyat etiketi ile sizlere sunuluyor.

Evidea Perde Modelleri 2019