Evidea Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Yeni nesil modern mobilya konseptlerini araştıranlar için bugün ki makalemizde Evidea yatak odası takımı modelleri 2019 örneklerini inceleyeceğiz. Evidea, kısa zaman içerisinde muazzam bir popülerlik seviyesine ulaştı ve mobilya kalitesini de ciddi anlamda kanıtladı. Türkiye’nin her noktasına ulaşan taşıma ağı sayesinde de önemli bir adım attı demek de yanlış olmaz sanırım.

Evidea markasının yatak odası konseptleri ile alakalı olarak sizler için en yeni örnekleri elimizden geldiğince sunma yoluna gideceğiz.

Evidea Fly Grande Yatak Odası Takımı

Markanın yeni sezon kataloğunun trend ürünlerinden birisi diyebiliriz. Fly Grande, renk seçenekleri anlamında da ciddi şekilde fark yaratıyor. Fiyat seçenekleri itibari ile de dikkat çekici bir seçenek. 2,999 TL fiyat etiketi ile internet üzerinden de sipariş ederek kapınıza kadar ürünü getirtme şansına da sahip olabileceksiniz.

Evidea Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Evidea Decohill Bursa Yatak Odası Takımı

Bursa, mobilya konusunda Türkiye’nin en iyi ve en ilgi çekici markalarından birisi olarak dikkat çekiyor demek yanlış olmaz sanıyorum. Decohill Bursa yatak odası takımı, Bursa’da üretilmiş olan ve kısa zaman içerisinde kaliteyi sizlere sunan harika ötesi ürünler arasında. Tam anlamı ile modern bir konsepte sahip harika ötesi ürünler arasında yer alıyor. 6,999 TL fiyat etiketi ile resmen satışta.

Evidea Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Evidea Decohill Riva Yatak Odası Takımı

Yeni nesil mobilya seçeneklerini fazlası ile ön planda tutanlara özel alternatiflerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Renk kombini açısından ceviz ağacından üretilmiş olan yeni nesil bir ürün olarak da dikkat çekiyor. Decohill markası ile de anlaşmalı olarak satış yapan Evidea resmi internet sitesi, bu anlamda fark yaratıyor. 7,699 TL fiyat etiketi ile biraz yüksek ücretli gibi görünse de her anlamda ideal bir yatak odası takımı diyebiliriz sanırım.

Evidea Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Aslına bakarsanız Evidea resmi internet sitesinde an itibari ile sadece 3 adet yatak odası takımı söz konusudur. Diğer ürünler genel itibari ile tek kişilik baza ve ayrı ayrı dolap parçaları olarak da ön plana çıkıyor demek yanlış olmaz sanırım. Bu anlamda sizlere hemen sitedeki ürün galerisini resimli olarak elimizden geldiğince sunmak istiyoruz.

Evidea Yatak Odası Takımı Modelleri 2019