Gergi Tavan Modelleri

Yüzyıllar önce evlerin tavanlarına ipek kumaşlar gerilerek yapılan bir sistem olan gergi tavan sistemi şimdilerde ise silinebilir ve temizlemesi kolay pvc malzeme ile yapılmaktadır. Kumaşın temizliği zor olduğu için zaman içerisinde kirlenip deforme olan ipek kumaşlar kullanışlı olmadığından yeni arayışlar sonrasında yeni sistemler geliştirilmiştir. Suya, neme, yangına dayanıklı malzemeden yapılan gergi tavan modelleri aynı zamanda estetik ve şıktır. Özel üç boyutlu desenleri ile gerçek görünümler elde edildiğinden evin içerisinde canlıymış gibi bir his yaratır. Tavan uygulaması aynı zamanda ışıklandırma sistemi ile birlikte kullanılır, gergi tavan içerisinde ışıklandırma sistemi uygulanır.

Gergi Tavan Modelleri Nelerdir?

Transparan gergi tavan, baskılı görsel gergi tavan, lake gergi tavan, akustik gergi tavan, kare gergi tavan, avize gergi tavan, 3d gergi tavan, manzara gergi tavan, gökyüzü gergi tavan, elastik gergi tavan, PVC gergi tavan, Osmanlı gergi tavan, Saray gergi tavan, kuş, ağaç, çiçek, balık, kelebek, geometrik, güneş gibi gergi tavan modelleri vardır. Hayalini kurduğunuz her türlü gergi tavan gerçekleştirilebilir. İstediğiniz her türlü resim uygulaması, manzara uygulaması yapılabilir.Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Avantajları Nelerdir?

Alttan ve üstten aydınlatma yapılarak özel bir görünüm kazandırılır. Kullanımı basittir, suya dayanıklıdır, kolay temizlenir, çatlama ve kuruma yapmaz, nano teknolojiktir kolay kolay kirlenmez. Montajı kolaydır, kolay takılır ve sökülür, akustik ve estetiktir sesleri tutar, her alanda uygulanabilir. Neme karşı dayanıklıdır, duvar boyasından daha dayanıklı ve kullanışlıdır, ıslak bir bezle temizlemek mümkündür.