İstikbal Yatak Odası Modelleri 2019

Yatak odasını yenilemek ya da sıfırdan alacak olanlar için fikir olması adına sizler ile İstikbal yatak odası modelleri 2019 kataloğunu inceleyeceğiz. Türkiye’nin en büyük mobilya markasının yatak odalarında da yarattığı harikaları elimizden geldiğince sizlere sunma yoluna gideceğiz.

Her türlü modele dair en ince ayrıntılara kadar girebiliriz. Fiyat bilgisini de sonuna kadar sizlere sunacak ve fikir edinmenizi sağlayacağız.

İstikbal Lorena Yatak Odası Takımı

Yeni sezon kataloğunun en can alıcı ve en kaliteli ürünlerinden birisi diyebiliriz. Beyaz renk ağırlıklı olarak tasarlanan bu üründe MDF kalitesi kendini net şekilde gösteriyor. Takım fiyatı ise 5,277 TL olarak dikkat çekiyor.

İstikbal Yatak Odası Modelleri 2019

İstikbal Lucas Yatak Odası Takımı

Yine mükemmel ötesi bir yatak odası takımı daha. 7,360 TL takım fiyatı mevcut ancak kalitesini görünce gerçekten büyüleneceksiniz. Gardırop işlemelerinden yatak işlemelerine varana kadar sonuna kadar kalite kokuyor.

İstikbal Yatak Odası Modelleri 2019

İstikbal Krea Yatak Odası Takımı

Klasik, görsel anlamda gözü çok yormayan ve ekonomik olarak da bütçenizi çok zorlamayacak durumda olan ideal bir takım diyebiliriz sanırım. 4,398 TL fiyat etiketi ile resmi internet sitesinden ya da İstikbal mağazalarından sipariş edebilirsiniz.

İstikbal Yatak Odası Modelleri 2019

İstikbal Scarlet Yatak Odası Takımı

Kaliteli malzeme ve yatak odalarında kadınların da içini ısıtacak kadar görsel bir yatak odası takımı. Geçtiğimiz sezondan bu sezona da güncellenerek taşınan en çok satılanlar arasındaki ürünlerden. 7,460 TL fiyat etiketi ile bu takıma sahip olabiliyorsunuz.

İstikbal Yatak Odası Modelleri 2019

İstikbal Santino Yatak Odası Takımı

Klasiklerden birisi daha. Maddi olarak daha ekonomik ve kaliteyi bu şekilde arayanlara özel olarak geliştirildi. Renk anlamında da opsiyonlu bir ürün ve size özel üretiliyor. Buna rağmen 4,246 TL gibi çok ekonomik bir fiyat ile bu ürüne sahip olabileceksiniz. Resmini inceleyebilirsiniz aşağıda.

İstikbal Yatak Odası Modelleri 2019

İstikbal Palma Yatak Odası Takımı

Katalog içerisinde yer alan son takımımız ise Palma. Ağaç görünümlü kapaklı dolabı ile yine klasiği sevenlere ve evlerinde görmek isteyenlere en ideal seçeneklerden birisi diyebiliriz. İstikbal markası, bu ürünü geçtiğimiz sezon kreasyonları içerisinden günümüze aktardı ve gerçek anlamda dikkat çekici bir durum ortaya çıktı. 6,317 TL fiyat etiketi ile bu takıma sahip olabilirsiniz.

İstikbal Yatak Odası Modelleri 2019