Kahverengi Koltuklara Ne Renk Boya Gider?

Ev dekorasyonların da önemli noktalardan biri kullanılan renklerin birbirleri ile uyumu olmaktadır. Dekorasyonun bir bütün olarak uyumlu olabilmesi için mobilya, aksesuar ve duvar renklerinde özellikle birbirlerini tamamlamaları gerekmektedir. Ev dekorasyonlarında sıklıkla kullanılan kahverengi koltuklara ne renk boya gider? sorusu da birçok ev hanımlarının merak ettiği konulardan biri olmaktadır. Kahverengi koltuklar ile uyumlu olabilecek birkaç uyumlu boya bulunmaktadır.

  1. Krem, Açık Bej ve Fildişi Tonları

Riske girmeden doğru dekorasyon uyumunu yakalamak isteyenler için en uygun tonlar nude tonlar olarak bilinen renkler olmaktadır. Duvarlar da kullanılacak olan bu renkleri sıcak renkler olarak adlandırılan yeşil ve turuncu gibi renkler ile de detaylandırılarak istenilen uyum sağlanabilmektedir. Detaylandırma işlemini genel olarak aksesuar seçimleri ile yapılmaktadır. Dekorasyonda uygulanacak detaylandırma işleminde çok fazla aşırıya kaçmamak gerekiyor. Akis halde bu dekorasyonun uyumunu bozacaktır ve kötü bir görüntüye neden olmaktadır.Kahverengi Koltuklara Ne Renk Boya Gider?

  1. Renkli Duvar Boyaları

Klasik görünümün dışına çıkmak ve daha farklı bir görünüm ile uyumlu dekorasyon yaratmak isteyenler için duvarlarda canlı renkler kullanmak bir diğer seçenek olmaktadır. Kahverengi ile uyum sağlayabilecek birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Bunlar, kırmızı, pembe, yeşil, mavi, turkuaz gibi canlı renkler kullanılabilmektedir. Bu renkleri kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta duvarların genelinde bu renkleri kullanmamanız gerektiğidir. Bu renkler odada yalnızca bir duvarda kullanmak ve geri kalanında da uyumlu bir nude renk kullanmak oldukça iyi bir dekorasyona sahip olmanızı sağlayacaktır.