Kelebek Mobilya Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Her markanın farklı farklı ürünlerini sizlere sunarken bugün Kelebek mobilya yatak odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları üzerinde duracağız. Kelebek markasını her zaman inceliyoruz ve sizlerde muhakkak ki kalitesini net bir şekilde görebilme şansına sahipsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan en yeni yatak odası takımlarını sizler için inceleme yoluna gideceğiz.

Kelebek Mobilya Cara Yatak Odası Takımı

Beyaz renk mobilya tasarımı ve eflatun baza başlığı tasarımı ile birlikte kendine has bir renk kombini yaratmış yatak odası takımı. Kelebek markasının kısa zaman içerisinde ciddi anlamda fark yaratan ürünleri arasında. Aşağıdaki resimden de ürünün kalitesini sonuna kadar analiz etme şansına erişebileceksiniz.

Kelebek Mobilya Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Kelebek Mobilya Nigero Yatak Odası Takımı

Krem rengi tonları ile birlikte yine farklı bir seçenek arayan ev sahiplerine özel harika bir tasarım. Kısa vadede ciddi anlamda ilgi göreceğini biliyoruz. Bizde en kapsamlı seçenekleri analiz ederek hareket ediyoruz. Aşağıda resmini inceleyerek takım hakkında en kapsamlı bilgileri edinme şansına erişeceksiniz.

Kelebek Mobilya Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Kelebek Mobilya Angelic Yatak Odası Takımı

Yine markanın özellikle beyaz renk tonları üzerinde durduğu modern örnekler arasında kendisini gösteriyor. Angelic, ciddi anlamda ilgi gören ve modern çizgisi ile adından söz ettiren seçenekler arasında da ön plana çıkıyor. Aşağıdaki resimden takımın her türlü bileşenine dair detayları en ince ayrıntısına kadar inceleyebilme şansı sizleri bekliyor olacak.

Kelebek Mobilya Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Kelebek Mobilya Sylva Yatak Odası Takımı

Birinci sınıf ceviz tasarımı ile birlikte yatak odalarında modern akımları kullanmak isteyenler için en ideal seçeneklerden. Mobilya konusunda ülkemizin en önemli üreticilerinden birisi. %100 yerli sermaye ve Avrupai tasarımı ile birlikte ciddi anlamda ilgi gören ürünler arasında. Resmini daha fazla sıkmadan sizler ile paylaşalım istiyorum.

Kelebek Mobilya Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Kelebek Mobilya Hesperia Yatak Odası Takımı

Listemizin son ve yine göz alıcı seçeneklerinden en ideali diyebiliriz. En iyiyi genellikle en son seçenek olarak sizlere sunuyoruz. Ki modelleri görsel olarak karşılaştırma şansına da sahipsiniz efendim. Ceviz tasarımı ve biraz daha Amerikan vari yatak odası konsepti ile ilginizi çekebilecek özel tasarımlar arasında olacak.

Kelebek Mobilya Yatak Odası Takımı Modelleri 2019