Kilim Köşe Koltuk Takımı Modelleri 2019

Evlerinde köşe seçeneklerini fazlası ile önemseyenler için bugün Kilim köşe koltuk takımı modelleri 2019 kataloğu üzerinde detaylıca duracağız. Kilim mobilya, zaman içerisinde rekabet ortamından belli başlı ürünleri ile çok ciddi anlamda sıyrılmayı başardı. Köşe koltuklarda çok ciddi anlamda fark yaratan bir sezon içerisine giriyorlar.

Sitemiz içerisinde elimizden geldiğince sizleri bilgilendirme yoluna da gidiyoruz. Şimdi sizlere yeni sezon ürünlerini daha etraflıca sunma yoluna gideceğiz.

Kilim Bahar Köşe Koltuk Takımı

Turuncu renk tonları ile evlerinizin renklenmesi ve rahatlığın elde edilmesi için en ideal ürünlerden birisidir. Markanın en çok ilgi gösterilen de ürünlerinden birisi. An itibari ile çok büyük bir indirim söz konusu. 2,900 TL fiyat etiketi ile birlikte Kilim Mobilya resmi internet sitesinde bulabilirsiniz.

Kilim Köşe Koltuk Takımı Modelleri 2019

Kilim Vitali Köşe Koltuk Takımı

Vitali, çok geniş bir alana yayılan ve geniş bir alanda kullanmak isteyenler için en ideal ürünlerden birisidir. Dilediğiniz renk opsiyonları ile birlikte sizlere sunulan mükemmel bir ürün olarak da dikkat çekiyor. Ek parçaları ile birlikte son derece de uygun fiyatlı. 5,926 TL fiyat etiketi ile resmi internet sitesinden satışta.

Kilim Köşe Koltuk Takımı Modelleri 2019

Kilim Diamond Köşe Koltuk Takımı

Bol minderli ve sırtınızı her anlamda rahat ettirmeyi amaçlayan, yatak haline dönüşebilir kısım kısım tasarlanmış mükemmel bir köşe takımı. Daha önceki sezon kataloğundan günümüze kadar uzanan harika bir ürün olduğunu da net olarak söyleyebiliriz. 4,737 TL indirimli fiyat etiketi ile birlikte internet sitesi üzerinde sipariş edebilir, ebatlarını öğrenebilirsiniz.

Kilim Köşe Koltuk Takımı Modelleri 2019

Kilim Elita Köşe Koltuk Takımı

İki parça halinde tasarlanmış olan ve renk opsiyonları bulunan güzel bir ürün. Konfor açısından sizi her anlamda kendisine hayran bırakabilir. Ayrı ayrı yatak olarak da kullanılabilen bu ürünü 3,103 TL fiyat etiketi ile satın alabiliyorsunuz.

Kilim Köşe Koltuk Takımı Modelleri 2019

Kilim Girne Köşe Koltuk Takımı

Girne köşe takımı çok ciddi bir anlamda fark yaratan ve minimalist ürünleri sevenler için en ideal ürünlerden birisi diyebiliriz. 4,301 TL fiyat etiketi ile birlikte ciddi anlamda fark yaratan fiyatı ile dikkat çekiyor.

Kilim Köşe Koltuk Takımı Modelleri 2019

Kilim Akyaka Köşe Koltuk Takımı

Akyaka köşe takımı da yine geçtiğimiz sezondan günümüz sezonuna aktarılan en çok ilgi gören ürünlerden birisi olarak da dikkat çekiyor diyebiliriz. 4,758 TL fiyat etiketi ile birlikte güven içerisinde alabileceğiniz renk opsiyonlu bir ürün.

Kilim Köşe Koltuk Takımı Modelleri 2019