Konfor Mobilya Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Çocukları için en ideal seçenekleri sizlere sunmak adına Konfor mobilya genç odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları sitemizde sizlerle. Konfor markasının da zaman içerisinde yenilikçi seçenekleri ön planda. Özellikle de birkaç senelik dilim içerisinde ki gelişmeleri gerçek anlamda göz alıcı. Şimdi ise genç odalarını ön planda tutuyoruz.

Konfor Mobilya Hillary Genç Odası Takımı

Son derece modern, göz alıcı, kaliteli ve bir o kadar da gençlere yönelik harika ötesi bir tasarım diyebiliriz. Hillary, yurtdışı konseptlerini net şekilde benimsemiş ve ülkemize gelmiş olan markalardan birisi. Bu takım ciddi anlamda ilgi gören bir genç odası takımı. Fiyatı ise 2,990 TL olarak dikkat çekiyor.

Konfor Mobilya Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Konfor Mobilya Fügo Genç Odası Takımı

Son derece modern bir renk kombini. Göz alıcılık ve kaliteli malzeme açısından birebir diyebileceğimiz ürünler arasında. Marka bu ürününü daha fazla ön planda tutuyor ve kendisini net şekilde gösteriyor. Dolayısı ile sitemizde de yer verilmesi gereken bir ürün. Fiyatı ise 3,642 TL olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Konfor Mobilya Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Konfor Mobilya Relax Genç Odası Takımı

Listemizin bir diğer göz alıcı seçeneği olarak niteleyebiliriz. Akıllı mobilya sınıfı içerisinde incelediğimiz seçenekleri ile daha fazla ön plana çıkıyor demek de yanlış olmaz. Yatak konusunda da ultra esnek ve montajlı seçenekleri kendisini gösteriyor. Bu takımın fiyatı ise 4,262 TL olarak belirlenmiş diyebiliriz.

Konfor Mobilya Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Konfor Mobilya Florus Genç Odası Takımı

Bir diğer modelimizin adı ise Florus. Yine son derece geniş, her türlü ihtiyacınız için birçok farklı seçeneği sizlere sunan ilk tasarımlar arasında göz alıcı. Gençlerin gözünü alan kaliteye sahip mükemmel ötesi ürünlerden birisi de diyebiliriz. Beyaz ve mor renklerin göz alıcılığı harika. Bu takıma 4,841 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Konfor Mobilya Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Konfor Mobilya Janine Genç Odası Takımı

Listemizin son ürünü olarak Janine genç odası takımını ön planda tutma yoluna gideceğiz. Pembe renk tonları ağırlıklı olmak üzere geliştirilmiş seçeneklerden bir diğer de diyebiliriz sanırım. Bu takımın fiyatı da an itibari ile indirimde. İndirimli olarak ise 6,120 TL fiyat etiketi ile sipariş edebileceksiniz.

Konfor Mobilya Genç Odası Takımı Modelleri 2019