Lova Sleep Yatak Modelleri 2019

Rahat bir uyku deneyimi ve vücut sağlığı için bugün sizlerle birlikte Lova Sleep yatak modelleri 2019 seçenekleri üzerinde durarak fikirler sunacağız. Lova Sleep, birçok kişi bilmese de Doğtaş markasının alt markası olarak dikkatleri çekiyor. Tamamen yataklar üzerinde uzmanlaşmış ekibi ile özel seçenekleri de beraberinde getirir. Rahatlığı ile de ciddi anlamda dikkat çeker. Şimdi sizlere birkaç yeni örnek sunacağız.

Lova Sleep Goose Master Yatak

Kaz tüyü ile üretilmiş olan ve vücudun tüm noktalarını destekleyen inanılmaz seçeneklerden birisidir. Yıkanabilir yatak pedi ciddi anlamda fark yaratıyor. Yatak ücreti ise 2,147 TL olarak dikkat çekiyor.

Lova Sleep Yatak Modelleri 2019

Lova Sleep American Master Yatak

Visco malzemeden geliştirilmiş olan ve yine ultra rahat konsepti ile doktorlar tarafından da öneriler yatak modellerinden birisi. Kolay temizlenebilir olması ideal ve sadece 2,693 TL.

Lova Sleep Yatak Modelleri 2019

Lova Sleep Coco Pedic Yatak

Hindistan cevizi yatak plakası ülkemizde ilk defa bu yatakta. Paket yay sistemi ve ultra pamuksu yüzeyi yatak için ayrıca dikkat çekici bir seçenek. Fiyat olarak ise 2,816 TL olarak kendisini gösteriyor.

Lova Sleep Yatak Modelleri 2019

Lova Sleep Combi Zone Yatak

Hyper yumuşak süngeri ve yün – pamuk karışık dolgusu ile birlikte tamamen rahatlık arayanlar için son derece ideal bir yatak modeli. 2,824 TL fiyat etiketi ile sipariş edebilme şansına erişebilirsiniz.

Lova Sleep Yatak Modelleri 2019

Lova Sleep Lorianne Yatak

Visco katman ve HRS yay sistemi sayesinde özellikle omurilik bölgesini tamamen destekleyen ve ağrılı uyku deneyimini bitiren bir yatak modeli diyebiliriz. 3,714 TL fiyat etiketi ile markanın en iddialı ürünlerinden birisi durumunda.

Lova Sleep Yatak Modelleri 2019

Lova Sleep Honey Comb Visco Yatak

Yeni nesil visko katmanı ile adından söz ettiren bu yatak, aynı zamanda kolay yıkanabilir yapısı sayesinde de sizler için en ideal ürünlerden birisi olacak. 2,739 TL fiyat etiketi ile kapınıza kadar online olarak getirtebilirsiniz.

Lova Sleep Yatak Modelleri 2019

Lova Sleep Visco Prime Yatak

Visco Fresh teknolojisi sayesinde hava alan ve kendi kendini temizleyen bir yatak modeli diyebiliriz. Veroform katmanı sayesinde sizlere Visco katman kalitesini de birlikte sunan muazzam rahat bir seçenek. 4,526 TL fiyat etiketi ile birlikte ciddi anlamda fark yaratan bir yatak modeli.

Lova Sleep Yatak Modelleri 2019