ModaLife Düğün Paketi Modelleri 2019

Yeni evlenecek çiftler için göz alıcı ve uygun fiyatlı ModaLife düğün paketi modelleri 2019 seçeneklerini inceleme altına alacak ve fikir edineceğiz. Marka, düğün ya da çeyiz mobilya paketi olarak sizlere birçok farklı seçeneği uygun fiyat ile sunuyor. Bizde bu makalemizde elimizden geldiğince sizleri bilgilendirme yoluna gideceğiz. Hemen başlamak istiyoruz.

ModaLife Verona Düğün Paketi

Yeşil renk tonu ile dikkatleri üzerine çeken ve kalitesi ile fark yaratan ürünlerden birisi. Klasik mobilya konseptinin göz alıcılığı ciddi anlamda dikkat çekiyor. Bu mükemmel paket 16,360 TL olarak dikkat çekiyor.

ModaLife Düğün Paketi Modelleri 2019

ModaLife Çırağan Düğün Paketi

Adı gibi kendisi de son derece göz alıcı, modern ve bir o kadar da tarz. Çırağan düğün paketi her geçen gün biraz daha fazla ilgi görüyor. Her parçası ile farklı bir konsept olduğunu söyleyebiliriz. Bu takıma 19,970 TL fiyat ile sahip olabileceksiniz.

ModaLife Düğün Paketi Modelleri 2019

ModaLife Monza Düğün Paketi

Daha modern, daha konforlu ve evlerinizde modern bir görünüm esintisi yaratmak istiyorsanız bu seçenekler son derece ideal. Monza düğün paketi, evleriniz için her anlamda modern olacak gibi görünüyor. Bu mükemmel takım 12,970 TL olarak dikkat çekiyor.

ModaLife Düğün Paketi Modelleri 2019

ModaLife Leonis Düğün Paketi

Deri döşemeli takım olarak kısa süre içerisinde çok fazla sipariş edilen paketlerden birisi olduğunu net şekilde öğrendik. Bu mükemmel takımın görselliği ve rahatlığı muazzam. Bu harika ötesi takıma 15,990 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

ModaLife Düğün Paketi Modelleri 2019

ModaLife Royal Düğün Paketi

Yine deri konseptli seçeneklerden birisi olarak ciddi anlamda fark yaratıyor. Özellikle renkli deri olduğundan dolayı istediğiniz renk seçeneği ile bu ürünü kullanabilme şansına sahip olabilirsiniz. Bu ürünün sipariş rakamları çok ciddi anlamda fark yaratıyor. Bu takıma dilerseniz 14,990 TL fiyat etiketi ile indirimli olarak sahip olabilirsiniz.

ModaLife Düğün Paketi Modelleri 2019

ModaLife Asil Düğün Paketi

Adı gibi asil, göz alıcı ve bir o kadar da modern seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Listemizde son olarak incelediğimiz bu takım yine sizleri kendisine hayran bırakacak tüm özellikleri üzerinde barındırıyor. Dolayısı ile fiyatını da merak edeceğiniz aşikar. Resmi internet sitesinde fiyatı 14,970 TL olarak belirtilmiş durumda.

ModaLife Düğün Paketi Modelleri 2019