Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Evinizde modern çizgiler taşımayı seven biriyseniz yatak odanızda da bu havayı hakim kılmak sizi mutlu edecektir. modern yatak odası dekorasyonu seçimi yaparken göz önünde bulundurulması gereken noktalar vardır. Öncelikle duvarlarda açık renk boyalar kullanmalısınız. Açık renkteki duvar boyaları odayı daha ferah gösterir ve modern bir hava yaratır. Diğer obje ve ayrıntılarda ise siyah ve dore renklerden yaralanabilirsiniz. Bu iki rengin uyumu ile harika görünümlü bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

Beyaz Ve Kahvenin Şıklığı

Modern dekorasyon ürünlerinde en sık rastlanan renkler kahve ve beyaz tonlarıdır. Parkelerde kahve tonlarını kullanabilir, halı, perde ve abajur gibi diğer eşyalarda beyaz renk kullanabilirsiniz. Yatak örtüsünü yine açık tonlarda kullanırsanız aydınlık ve ferah bir ortam oluşturabilirsiniz. Dolaplarda büyük aynalar kullanırsanız odaya bir derinlik katar ve olduğundan büyük görünmesini sağlar. Yeriniz varsa odanın bir köşesine yerleştireceğiniz tekli bir koltuk size hem bir dinlenme köşesi olur, hem de modern bir görünüm sağlar.Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Aydınlatma Araçları Ve Modern Dokular

Aydınlatmada kullanacağınız spot ışıklar ile özel bir hava yakalayabilirsiniz, spotlar ortama modern bir esinti getirir. Avize veya abajur olarak da modern çizgilere sahip olan, yenlikçi çizgiler içeren modeller seçmenizde yarar var. Aksesuarlarda gözü yormayan geometrik kesitleri olan aksesuarlar, çerçeveler kullanabilirsiniz. Duvara asacağınız modern bir yağlı boya tablo ile dekorasyonu zenginleştirebilirsiniz.