Mondi Berjer Modelleri 2019

Farklılık arayışı içerisinde iseniz ve kendinize özel bir koltuk istiyorsanız Mondi berjer modelleri 2019 seçenekleri üzerinde durmak amacındayız. Berjerler, evlerde özellikle reis koltuğu olarak kabul edilir. Ancak rahat modeller bulunduğu zaman ev sahipleri için kanepelerden çok daha ideal seçeneklerden birisi olmayı başarır. Şimdi sizlere elimizden geldiğince yeni sezon kataloğundan bilgiler sunacağız.

Mondi Castello Berjer

Krem rengi tonlarında ancak yine de opsiyonel seçenekleri bulunan son derece kaliteli ve görsel bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Castello, yeni sezon kataloğunda en ideal ürünlerden birisi olarak da dikkat çekiyor. 1,012 TL fiyat etiketi ile sizlerle.

Mondi Berjer Modelleri 2019

Mondi Indigo Berjer

Oturaklı, modern ve bir o kadar da göz alıcı bir berjer modeli arayışı içerisinde iseniz bu koltuklar tam size göre. Renk opsiyonları olan bir ürün olduğunu da net olarak söyleyebiliriz. 1,038 TL fiyat etiketi ile ciddi anlamda ideal bir ürün diyebiliriz.

Mondi Berjer Modelleri 2019

Mondi Metropol Berjer

Yine farklı bir tasarım ancak her ne olursa olsun kalitesi ve rahatlığı ile sizleri kendisine hayran bırakacak bir koltuk modeli olduğunu net olarak söyleyebiliriz. 815 TL fiyat etiketi ile aslında markanın en ideal fiyata sahip ürünlerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor.

Mondi Berjer Modelleri 2019

Mondi Avangard Berjer

İsmi ile de ilgi çekici bir berjer modeli olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Farklı renk seçenekleri ile inanılmaz bir konsepti sizlere sunuyor. Rahatlığı ile de insanların olumlu yorumlarını ciddi anlamda almış bir ürün. 1,569 TL fiyat etiketi ile adından söz ettiren bir ürün ve kesinlikle önerebiliriz.

Mondi Berjer Modelleri 2019

Mondi Story Berjer

Tasarım olarak yeni sezon kataloğu içerisinde gördüğümüz en farklı seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz sanırım. Story berjer, renk opsiyonu bulunan bir seçenek olarak da dikkat çekiyor. 629 TL fiyat etiketi ile de son derece ideal bir seçenek.

Mondi Berjer Modelleri 2019

Mondi Fiona Berjer

Fiona takımlarının tamamında Turkuaz renk tonlarını kullanan bir marka olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Fiona berjer de yine bu anlamda sizlere mükemmel bir deneyim sunuyor. 949 TL fiyat etiketi ile birlikte evlerinizde çok farklı bir renk olacak.

Mondi Berjer Modelleri 2019