Mondi Oturma Grubu Modelleri 2019

Farklı bir marka arayışı içerisinde iseniz ve görselliği seviyor iseniz Mondi oturma grubu modelleri 2019 kataloğu sizler için web sitemizde. Mondi markasının ülkemizin en güvenilen ve en çok fark yaratan markalarından birisi olduğunu az çok biliyorsunuz. Sitemizde de bu nedenle yer vermeseydik olmazdı.

Fiyat seçeneklerine de yer verdiğimiz bu makalemiz ile alakalı değerli yorumlarınızı en alt kısımda ki formu kullanarak bizlere iletebileceğinizi unutmayın.

Mondi Castello Oturma Grubu

Castello, renk opsiyonları ile de dikkatleri üzerine çeken ve görsellik anlamında da fark yaratan bir ürün. Konforu, daha şimdiden alan insanların dilinde diyebiliriz. Komple koltuk takımını 6,490 TL fiyat etiketi ile alabilme şansına sahip olacaksınız.

Mondi Oturma Grubu Modelleri 2019

Mondi İndigo Oturma Grubu

İndigo, farklı renk seçenekleri ile kullanılabilen ve içerisinde iki ayrı modeli de barındıran ultra rahat bir oturma grubu diyebiliriz. Yeni sezon ürünleri içerisinde en dikkat çekici seçeneklerden de birisi. 7,498 TL fiyat etiketi ile bu mükemmel oturma grubuna sahip oluyorsunuz.

Mondi Oturma Grubu Modelleri 2019

Mondi Merlin S Oturma Grubu

Merlin S, Avrupai bir seçenek üzerinde durmak isteyenler için ciddi anlamda farklı bir ürün olduğunu da ek olarak söyleyebiliriz. Orta sehpaları da dahil olarak satılan bu yeni sezon ürünü çok da uygun fiyatlı. 7,649 TL fiyat etiketi ile ciddi anlamda göz alıcı bir ürün olduğunu da söyleyebilmek mümkün.

Mondi Oturma Grubu Modelleri 2019

Mondi Metropol Oturma Grubu

Metropol serisi, geçtiğimiz sezondan kalan ve markanın en çok satan ürünlerinden birisi olarak ön plana çıkıyor. 5,660 TL gibi uygun bir fiyat etiketi ile internetten ya da mağazalardan bu takımı sipariş edebilme şansına sahip olabileceğinizi unutmayın.

Mondi Oturma Grubu Modelleri 2019

Mondi Avangard Oturma Grubu

Pembe renk tonları ile puf koltuk konseptini ve rahatlığını benimsemiş yeni nesil evlerin olmazsa olmazlarından birisi olarak dikkatleri çekiyor. 9,440 TL takım fiyatı ile biraz yüksek olsa da kalitenin tam adı olduğunu net olarak söyleyebiliriz.

Mondi Oturma Grubu Modelleri 2019

Mondi Tropez Oturma Grubu

Puffy koltuk konseptinin Mondi yorumu ile çok daha görsel ve ideal hale geldiği harika ötesi bir üründen bahsediyoruz. Günümüzün en çok satma potansiyeli olan ürünlerinden birisi. 7,166 TL fiyat etiketi ile resmi olarak satışa çıkıyor.

Mondi Oturma Grubu Modelleri 2019