Mondi Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Yeni nesil tasarım ve modernliğe sahip arayışlar içerisinde iseniz Mondi yatak odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları üzerinde duracağız. Türkiye’nin lider mobilya markalarından birisi ve zaman içerisinde özellikle Avrupa tasarımlarını ülkemize getiriyor. Şimdi sizlere en ince ayrıntısına kadar detayları sunmak ve fikir sahibi olmanız için elimizden geleni yapma yoluna gideceğiz.

Mondi Paris Yatak Odası Takımı

Mondi, bu mükemmel ürünü Fransa moda haftalarından mobilya fuarı kapsamında görerek ülkemiz normlarında tasarladı. Yeni sezon kataloğu için en ilgi çekici seçeneklerden birisi. Bu mükemmel ötesi takıma 3,378 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Mondi Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Mondi Piero Yatak Odası Takımı

Daha sade, gösterişten uzak ancak kalitesi ile kendisini gösteren bir yatak odası takımı arıyorsanız Piero sizler için ideal bir ürün. Fiyatı ile de dikkat çeken bir ürün denebilir. Bu harika yatak odası takımına 4,491 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Mondi Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Mondi Vitaly Yatak Odası Takımı

Yine son derece sade, modern ve bir o kadar da maddi olarak sizleri ciddi anlamda memnun edecek ürünlerden birisi diyebiliriz. Vitaly yatak odası takımına an itibari ile internet ortamından ya da mağazalardan 4,132 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Mondi Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Mondi Mabel Yatak Odası Takımı

Klasiğe son derece yakın ve yine ağırlıklı olarak beyaz, krem renk tonlarında kendisini göstermiş inanılmaz bir ürün daha sizlerle. Mondi markasının yeni nesil tasarımlarından birisi. Bu harika yatak odası takımı sadece 4,498 TL.

Mondi Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Mondi Vienna Yatak Odası Takımı

Tasarımı ile yeni nesil çizgileri üzerinde barındıran ve adeta kraliyet ailesi yatak odaları havasını sizlere sunan inanılmaz bir seçenek. Yurtdışından ülkemize getirilen yeni nesil bir yatak odası. Bu harika takıma sadece 4,770 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Mondi Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Mondi Elegance Yatak Odası Takımı

Listemizde son olarak inceleme altına alacağımız Elegance, sizlerin istekleri doğrultusunda talebe özel olarak hazırlanabilen yeni nesil ürünlerden. Elegance, kısa süre içerisinde adından ciddi anlamda söz ettiriyor. 6,830 TL gibi bir fiyat ile indirimli olarak bu yatak odası takımına sahip olabilme şansına erişebilirsiniz.

Mondi Yatak Odası Takımı Modelleri 2019