Mondi Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Lider markaların ürünlerini incelemeye devam ederken sizlerle Mondi yemek odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları üzerinde de duracağız. Türkiye’de farklı markalar ve farklı ürünler zaman içerisinde kendisini gösterir hale geliyor. Biz, elimizden geldiğince en kaliteli örnekleri sizlere sunabilmek adına da somut adımlar atıyoruz.

Mondi Helen Yemek Odası Takımı

Renkli, göz alıcı ve bir o kadar da modern bir yemek odası takımı olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen sektör içerisinde Mondi, en iyi seçeneklerden birisi. Bu harika takıma 8,699 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Mondi Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Mondi Castello Yemek Odası Takımı

Kendine has çizgiye sahip olan yeni nesil bir yemek odası takımı olduğunu söyleyebiliriz. Büyüyen ve gelişen bu sektörün en ideal ürünlerinden birisi olduğunu da söyleyebiliriz sanırım. Bu harika takım indirimli olarak an itibari ile 5,699 TL.

Mondi Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Mondi Tropez Yemek Odası Takımı

Kendine has özel bir tasarıma sahip olan en yeni nesil seçeneklerden birisi olarak kendini gösteriyor. Renk kalitesi ve tasarım çizgisi ile birlikte adından ciddi anlamda söz ettiren ürünler arasında yer alıyor. Bu takıma 6,571 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Mondi Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Mondi Villa Yemek Odası Takımı

Daha kaliteli bir seçenek ancak klasik çizgiye daha yakın ürünlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Mondi markasının en iyi yanlarından birisi, bu tip ürünleri kombin olarak sizlere sunuyor olması. Dolayısı ile listemizin en kaliteli seçeneklerinden birisi de diyebiliriz. Bu takıma indirimli olarak 4,087 TL fiyat etiketi ile sahip olabileceğinizi unutmayın.

Mondi Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Mondi Astoria Yemek Odası Takımı

İngiliz konsepti ile yemek odası takımı arayışında farklı farklı seçenekleri değerlendirme amacı içerisinde olan herkes için ideal örneklerden birisi. Beyaz mobilya kalitesi kendisini her şekilde gösteriyor. Türkiye geneline baktığımız zaman Astoria, ciddi anlamda ilgi gören ürünlerden birisi olarak da kendisini gösteriyor. Bu harika takımın Türkiye standartlarını aştığı ve ihracat için kullanıldığı da biliniyor. Bu harika takıma sadece 5,077 TL indirimli fiyat etiketi ile 12 taksite kadar sahip olabileceğinizi kati surette unutmayın. Sitemizi günlük olarak takip edin.

Mondi Yemek Odası Takımı Modelleri 2019