Örgü Puf Modelleri

Eskiden örgü modelleri çok kullanılırken geçen zaman bu tekniği kaybettirse de son yıllarda örgüye kekin virajla dönüşler başlamıştır. Örgüler her alanda kendini gösterirken eşyalarda da örgü modeller çok fazla tercih edilmektedir. Örgü puf modelleri son günlerde ev hanımlarının dikkatini oldukça fazla çekmektedir. Ev dekorasyonuna katkı sağlaması için tasarlanan püf örgü modelleri değişik tarzda ve farklı renklerle örülmektedir. Bu durum tamamen isteğe bağlıdır.

Birbirinden Güzel Puf Modelleri

Çok sevilerek kullanılan yapılış aşamasında da çok fazla çaba sarf edilen puf modellerin farklı renklerde olması her zevke hitap etmesidir. Yuvarlar, kare, oval elips şeklindeki modelleri ile tercihlerinize göre örgüleri kolaylıkla örebilirsiniz.Büyük veya orta büyüklükte olmaları ise tamamen size kalan bir durumdur.İstediğiniz şekilde örgü puf modelleri internet sayfasından da buluna bilinir.Kullanılan iplerin tarzı da puf modellerine uyum sağlaması gerekir. Dayanıklı ve kolay temizlenebilen iplerden yapılması ise ayrıca önem taşır.

Örgü Puf Modelleri

Pufunuzu Siz Örün

Salon veya oturma odası dekorasyonlarında sıklıkla kullanılan puflar kapalı balkonlarında da kolayca kullanılabilir. El emeği göz nuru puflardan birkaç tane örerek birbirleriyle güzel bir kombin yakalayabilirsiniz. Severek kullanacağınızı düşündüğünüz puflarınızı kendiniz örebilirsiniz. Alacağınız örneklerle orta sehpa gibi de kullanabilir ve renkli ortamlar yaratabilirsiniz. Dekorasyonda kullandığınız eşyalara uygun puf modellerini kendiniz kısa süre içinde örebilirsiniz. Dekorasyonunuza farklılık katın.