Salonda Ahşap Aksesuar

Aksesuar denilince akla sadece heykeller yada minik nesneler gelmektedir. Salonda oldukça işlevsel ve kullanışlı şık olan ahşap aksesuarlar da kullanmak mümkün olmaktadır. Salonda ahşap aksesuar kullanarak odaya sıcak ve doğal bir görüntü katabilirsiniz. Salonda kullanacağınız ahşap aksesuarlar, aynı ağaç renginde olursa bir bütünlük sağlayacak ve mobilyalar ile daha uyumlu olacaktır.

Ahşap Çerçeveler

Salonlarda en fazla tercih edilen ve en şık olan aksesuar modelleri arasında çerçeveler yer almaktadır. Evinizde bulunan doğal ya da eskitilmiş ahşap çerçeveler salona farklı bir hava katabilir. Üstelik ahşam olan bu çerçevelere sadece resim ya da fotoğraf koymak zorunda değilsiniz. Ahşap çerçeveli ayna ve farklı şekillerde saatler son dönemlerde ahşap aksesuarlar arasında en fazla revaçta olan seçenekler arasında yer almaktadır.

Salonda Ahşap Aksesuar

Ahşap Raflar

Salonlarınızda ahşap mumlar, abajurlar ve daha birçok aksesuarın yanı sıra ahşap raflar son derece kullanışlı seçenekler arasında yer almaktadır. Ahşap raflar hem salonda güzel bir görüntü yaratacak hem de küçük eşyaları koymanız için alan oluşturacaktır. Salonunuzda çarpıcı bir köşe oluşturmanız açısından size imkân sunan raflar, yeri küçük olanlar için salonda son derece kullanışlı olacaktır.Farklı raf seçenekleri ile değişik uygulamalar yapabilir, farklı bir tasarım sergileyebilirsiniz. Rafların üzerine yine aynı şekilde ahşap küçük aksesuarlar koyabileceğiniz gibi kitap da koyabilir ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.