Vivense Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Büyüyen ve gelişen sektörün en ideal ürünlerinden olarak sizlere Vivense genç odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları bilgisini sunacağız. Genç odalarında ülkemizin en modern markalarından birisi olduğunu net olarak söyleyebiliriz sanırım. Bu noktada ürünleri elimizden geldiğince analiz edeceğiz. Hemen ürünleri daha yakından analiz etme yoluna gidelim.

Vivense İntense Genç Odası Takımı

Gri renk tonlarında tasarlanmış olan ve unisex olarak herkesin kullanabileceği en kapsamlı ürünlerden birisidir. Türkiye genelini analiz ettiğimiz zaman ciddi anlamda farklılık sunan kapsamlı bir ürün. Bu harika takımın fiyatı 3,189 TL olarak dikkat çekiyor.

Vivense Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Vivense Time Genç Odası Takımı

Vintage tasarıma daha yatkın olarak kendisini gösteren en ideal seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor. Vivense markasının Time modeli kısa vadede çok ciddi anlamda dikkat çekiyor. Bu harika takıma 1,539 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Vivense Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Vivense Genova Genç Odası Takımı

Birinci sınıf ceviz tasarımı ile kesinliklke abartıdan uzak bir ürün olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Her geçen gün büyüyen bu sektör içerisinde Vivense markasının kalitesi muazzam. Bu harika takımın an itibari ile fiyatı 3,959 TL.

Vivense Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Vivense Teksas Genç Odası Takımı

Tamamen camekan tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken en yeni nesil ürünlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Mobilya kalitesi zaten tartışılmaz. Tasarım açısından da ciddi anlamda fark yaratan bir ürün. Fiyat olarak ise 1,549 TL.

Vivense Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Vivense Exclusive Lost Genç Odası Takımı

İsmi ile de tasarımı ile de ciddi anlamda farklı ürünlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Ürün kalitesi adından söz ettiriyor ve tasarım ciddi anlamda yenilikleri de sizlere sunuyor. Bu harika ötesi takım kısa vadeliğine indirimli olarak 2,389 TL gibi son derece uygun fiyatla satışa sunulmuş durumda.

Vivense Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Vivense Country Genç Odası Takımı

Listemizde son olarak inceleme altına alacağımız takım ciddi anlamda fark yaratan bir ürün olarak dikkat çekiyor. Country, daha çok Amerikan vari konsepti ile biraz daha yetişkin konseptini karıştırmış bir takım. Dolayısı ile kısa vadede ilgi gören ve ideal ürünlerden birisi. Bu harika takımın fiyatı 2,900 TL olarak dikkatleri çekiyor.

Vivense Genç Odası Takımı Modelleri 2019