Zebrano Oturma Grubu Modelleri 2019

Bugün ki makalemizde sizlere tasarımı ile dikkat çeken Zebrano oturma grubu modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları hakkında bilgiler sunacağız. Oturma grubu tasarımlarında birkaç senelik dilim içerisinde ciddi anlamda farklılıklar kendisini gösteriyor. Bizde elimizden geldiğince sitemizde sizleri bilgilendirmek için incelemeler yapıyoruz. Hemen en yeni ürünler üzerinde durma yoluna gidelim.

Zebrano Alisee Oturma Grubu

Zebrano, Avrupa modern mobilya tasarımlarını ülkemize taşıyan bir marka olarak dikkat çekiyor. Alisee, bu modern takımların en can alıcılarından birisi olarak da dikkat çekiyor. Dolayısı ile resminden de görebileceğiniz üzere tam anlamı ile bir sanat eseri.

Zebrano Oturma Grubu Modelleri 2019

Zebrano Virgine Corner Oturma Grubu

Köşe koltuk takımında farklı bir renk, farklı bir çizgi arayışı içerisinde olanlar için harika bir oturma grubu. Özellikle geniş alanları tam anlamı ile konfor ile görselliği harmanlayarak dolduracak gibi görünüyor. Kalitesi şüphesiz ki tartışılmaz. Resimden inceleyebilirsiniz.

Zebrano Oturma Grubu Modelleri 2019

Zebrano Carmine Corner Oturma Grubu

Ultra modern görünümü ile birlikte sizlere lüks otel lobilerindeymiş gibi bir hava sunacak köşe takımları arasında diyebiliriz. Kalitesi ve görüntüsü tartışılmaz. Türkiye’nin en modern üreticilerinden birisi olarak da dikkat çekiyor demek yanlış olmaz.

Zebrano Oturma Grubu Modelleri 2019

Zebrano Penelope Oturma Grubu

Mükemmel bir görüntü ve bu anlamda Avrupai tasarımların en şıklarından birisi olduğunu da net olarak söyleyebiliriz. Türkiye genelinde ciddi şekilde ilgi gören bir oturma grubu oldu da diyebiliriz. Dolayısı ile farklılık sunan bir ürün denebilir.

Zebrano Oturma Grubu Modelleri 2019

Zebrano Admetos Oturma Grubu

Modernliği mobilyanın her noktasında arayanlara ve farkı deneyim etmek isteyenlere son derece ideal ve kaliteli bir ürün olarak dikkat çekiyor. Zebrano tasarımcılarının da en çok iddialı oldukları ürünlerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısı ile resimli örneğini sonuna kadar analiz etme şansına da sahipsiniz.

Zebrano Oturma Grubu Modelleri 2019

Zebrano Mikerinos Oturma Grubu

Gri renk tonları ile yine farkı sonuna kadar analiz etmek isteyenler için en ideal ürünlerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye genelinde de ciddi anlamda satışı olan 2018 sezonundan yeni sezona geçen ürünlerden. Kısacası herkesin beğenisini ve ilgisini kazanmış bir üründen bahsediyoruz. Aşağıda görselini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Zebrano Oturma Grubu Modelleri 2019